| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | D-15/4.16 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D-15/4.16 |
| Certification | UL,cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex kast |
| Type transformator | Bovengrondse distributietransformator, conventioneel type | Capaciteit | 15 KVA |
| Primaire spanning | 4160V | secundaire spanning | 120/208V (LNL) |
| Primaire BIL | 60 KV | Secundaire BIL | 30 KV |
| Geen ladingsverlies | +/- 65W | Volledige belastingverlies | +/- 250W |
15kVA dubbelopwindende enkelfasige paal gemonteerde transformator 4160V tot 120/208V ANSI/IEEE-normen
De Winley Electric 15 kVA Single-Phase Pole-Mounted Transformer is speciaal ontworpen voor de Noord-Amerikaanse markt.Deze conventionele eenheid combineert een robuuste constructie met strikte naleving van de veiligheids- en efficiencynormen.Met volledig koper wikkels en hoogwaardige minerale olie isolatie, biedt het superieure thermische prestaties en duurzaamheid op lange termijn in veeleisende buitenomgevingen.
Hoofdpunten en naleving
Hoofdgegevens
| Transformatortype | Overheadverdelingstransformator, conventionele type |
| Configuratie van de transformator | Vloeistof gevulde paal gemonteerd |
| Fase | Eénfase |
| Capaciteit | 15 KVA |
| Primaire spanning | 4160V |
| Primaire fasor | Delta |
| Primaire BIL | 60 kV |
| Secundaire spanning | 120/208V (L-N-L) |
| Secundaire BIL | 30 kV |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Temperatuurverhoging | 65°C |
| Isolatiewaarde | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse | ONAN; zelfgekoeld |
| Tap Changer | 5-positie kraanwisselaar met externe bedieningshandleiding |
| Voorziening voor de primaire bevestiging van de bliksem | Montagebepalingen voor de installatie van bliksemremmers op primaire terminals H1 en H2 |
| Secundaire neutrale verbinding | Secundaire X2 Neutraal Geaard aan de tank via 1/2-13 UNC Tapped Hole, 7/16?? Deep Bung & Copper Ground Strap |
| Efficiëntiestandaard (s) | Voldoet aan DOE 2016 normen, voldoet aan CSA normen voldoet aan ANSI/IEEE normen |
| Wikkelmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Afmetingen* | 19.69'-W x 22.83'-D x 38.19'-H |
| Efficiëntie | 98.50% |
| Geen belastingverlies (in watt) | +/- 65 W |
| Volledige belastingverlies (in watt) | +/- 254 W |
Technische tekeningen
Toepassingen
Specificaties
| 10kva-500kva Transformator met een enkele fase in olie ondergedompeld | ||||||
| Nominale kapitaalhoeveelheid ((kVA) | Hoog | Laagspanning (v) | Verbindingssymbool | Standaard | Impedantie bij kortsluiting ((%) | Efficiëntie |
| Spanning (v) | (%) | |||||
| 10 |
4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/DOE/CSA | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Productieproces



