| Prijs | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | ZGS-5000/13.8 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | ZGS-5000/13.8 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $5000-$150000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Type | Padgemonteerd, compartimentvormig | Configuratie | Vloeistofgevulde pad gemonteerd |
| Aantal fase | Drie fasen | Primaire spanning | 13800 V |
| secundaire spanning | 4160Y/2400 | Koelklasse | ONAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntie | 98% | Materiaal | Aluminium |
| Normen | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de CSA-normen. Voldoet aan ANSI/IEEE-normen |
5 MVA 3-fasen op pad gemonteerde transformator 13800V naar 4160Y/2400V ANSI IEEE-normen
WINLEY biedt een compleet assortiment met vloeistof gevulde driefasige, op een pad gemonteerde transformatoren die voldoen aan de ANSI®/IEEE®-normen en die een UL/cUL-certificering hebben verkregen. Met spanningen tot 15 kV en vermogens tot 5.000 kVA zijn deze transformatoren geschikt voor toepassingen met hoge spanning en grote capaciteit, zoals onderstations en industriële energiesystemen. Hun in olie ondergedompelde ontwerp zorgt voor superieure prestaties en stabiliteit in scenario's met hoge belasting en hoge spanning, met niet-PCB-isolerende vloeistof, weerbestendige NEMA 3R-behuizing en naleving van DOE 2016 en CSA-efficiëntienormen.
Productfoto
belangrijkste gegevens
| Transformatortype: | Padgemonteerd, compartimentvormig |
| Fase: | Drie fasen |
| Capaciteit: | 5 MVA |
| Vectorgroep: | Dyn11 |
| Primaire spanning: | 13800 V |
| Primaire BIL: | 95KV |
| Secundaire spanning: | 4160Y/2400 |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Temperatuurstijging: | 65°C |
| Koelklasse: | ONAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntienorm(en): | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de CSA-normen. Voldoet aan ANSI/IEEE-normen |
| Kronkelend materiaal: | Aluminium |
| Efficiëntie%: | 98% |
| Geen belastingsverlies (in watt)): | +/- 8.889 W |
| Verlies bij volledige belasting (in watt) bij 100%: | +/- 34.996 W |
Technische tekeningen
Specificatie
|
Nominaal
vermogen (KVA) |
Hoogspanning (KV) |
Lage
spanning (V) |
Onbelast
verlies (W) |
Verlies
tijdens
belasting (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
Gewicht (Lbs) |
| 75KVA |
34,5KV 4.160KV 12,47KV 13,2KV 13,8KV 24,94GrdY/14,4 12.47Grdy/7.2 4,16GrdY/2,4 of anderen |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Functies
Sollicitatie
Nutssubstations en industriële energiesystemenwaar stabiele, grootschalige stroomconversie van cruciaal belang is.
Productieproces



