| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL, ISO |
| Modelnummer | ZGD-10/25 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | ZGD-10/25 |
| Certification | UL/cUL, ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Type | Opgezet stootkussen, compartimenten-Type II | Voertype | Lustoevoer |
| Capaciteit | 10 kva | Primaire spanning | 25000GrdY/14400 |
| secundaire spanning | 120/240 (L-N-L) | koelmethode | KNAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntie | 98.30% | Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de CSA-normen. Voldoet aan ANSI/IEEE-normen |
10kVA Eenfasige Pad-Gemonteerde Transformator 25000GrdY/14400V Naar 120/240V ANSI/IEEE CSA DOE2016 Standaard
| Transformator Type | Pad-Gemonteerd, Compartiment-Type II |
| Transformator Voedingstype | Ringvoeding |
| Fase | Eenfasig |
| Capaciteit | 10 kVA |
| Vector Groep | II6 |
| Primaire Spanning | 25000GrdY/14400 |
| Secundaire Spanning | 120/240 (L-N-L) |
| Secundaire Fase | Dubbele Wikkeling Eenfasig |
| Frequentie | 60 Hz |
| Temperatuurstijging | 65°C |
| Isolatieklasse | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse | KNAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntie Standaard(en) | Voldoet aan DOE 2016 Standaarden, Voldoet aan CSA Standaarden Voldoet aan ANSI/IEEE Standaarden |
| Wikkelingsmateriaal | Koper |
| Omgevingstemperatuur Classificatie | 40°C |
| Efficiëntie | 98,30% |
| Nullastverlies (in watt)* | +/- 47W |
| Belastingsverlies (in watt)* | +/- 156W |
Producttekeningen en structuur
10kVA Hoge Betrouwbaarheid Capaciteit
Eenfasig pad-gemonteerd ontwerp voor 25000GrdY/14400V naar 120/240V stroomconversie, ideaal voor residentiële en lichte commerciële distributie.
Volledige Noord-Amerikaanse Conformiteit
UL/cUL gecertificeerd, voldoet volledig aan ANSI/IEEE, CSA en DOE 2016 efficiëntiestandaarden voor veiligheid en prestaties van nutsbedrijven.
Robuuste Compartiment-Type II Constructie
Vloeistofgekoeld, dood-front ontwerp met KNAN zelfkoeling, gebouwd om zware buiten- en ondergrondse omgevingen te weerstaan.
Nauwkeurige Spanningsregeling
5-positie tapwisselaar bedienbaar met isolatiestok (2,5% tapbereik) voor flexibele spanningsaanpassing bij wisselende belastingsomstandigheden.
Milieuvriendelijke Isolatie
Biologisch afbreekbare natuurlijke plantaardige olie ester (niet-PCB) voor verbeterde veiligheid, brandwerendheid en milieu-duurzaamheid.
Uitgebreide Bescherming
Geïntegreerde bajonet-expulsiezakeringen, overspanningsbeveiligers en drukreduceerapparaten voor maximale operationele veiligheid.
Duurzame Koperen Wikkelingen
Hoogzuivere koperen wikkelingen met korrelgeoriënteerde stalen kern voor laag verlies, hoge efficiëntie en langdurige betrouwbaarheid.
Onderhoudsarm Ontwerp
Compacte pad-gemonteerde voetafdruk met toegankelijke voorcompartimenten, ideaal voor installaties door nutsbedrijven en aannemers.
Toepassingen
Deze 10kVA eenfasige pad-gemonteerde transformator is ontworpen voorveilige, betrouwbare ondergrondse stroomdistributiein Noord-Amerikaanse residentiële, commerciële en nutsbedrijfssystemen. Typische toepassingen zijn:
Stedelijke en voorstedelijke woonwijken, woningbouwprojecten en laagbouw
Lichte commerciële faciliteiten, kleine winkels, kantoren en gemeenschapsgebouwen
Plattelands elektrificatie, agrarische dienstverlening en afgelegen lokale stroomvoorziening
Ondergrondse distributienetwerken en straatverlichtingssystemen
Renovatie- en uitbreidingsprojecten die conforme, onderhoudsarme transformatoren vereisen
|
Nominale Capaciteit (kVA) |
Hoogspanning (kV) |
Nullastverlies (W) |
Belastingsverlies (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
| 15 kVA |
34,5/19,92 13,8/7,96 13,2/7,6 12,47/7,2 of andere |
50 | 195 | 840 | 740 | 610 | 294 |
| 25 kVA | 80 | 290 | 840 | 740 | 610 | 362 | |
| 37,5 kVA | 106 | 360 | 840 | 760 | 610 | 476 | |
| 50kVA | 135 | 500 | 840 | 810 | 610 | 553 | |
| 75 kVA | 190 | 650 | 840 | 860 | 610 | 672 | |
| 100 kVA | 280 | 1010 | 910 | 1200 | 965 | 714 | |
| 167 kVA | 435 | 1530 | 1000 | 1200 | 965 | 913 | |
| 250 kVA | 550 | 2230 | 1250 | 1300 | 1430 | 1106 |



