| Prijs | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | ZGS-150/35 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | ZGS-150/35 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $5000-$150000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Type | Padgemonteerd, compartimentvormig | Configuratie | Vloeistofgevulde pad gemonteerd |
| Aantal fase | Drie fasen | Primaire spanning | 1270 V |
| secundaire spanning | 480Y/277 | Koelklasse | KNAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntie | 98.90% | Materiaal | Koper |
| Normen | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de CSA-normen. Voldoet aan ANSI/IEEE-normen | Primaire BIL | 95 kV |
| Secundaire BIL | 30 KV |
150kVA Driefasige Padmontage Transformator 12470V Delta Naar 480Y/277V ANSI/IEEE Standaarden
WINLEY biedt een 150kVA vloeistofgekoelde driefasige padmontage transformator die voldoet aan de ANSI/IEEE®-normen en UL/cUL-certificering heeft verkregen. Met een 12470V delta primaire en 480Y/277V wye-N secundaire, is deze transformator ideaal voor commerciële, industriële en distributietoepassingen van nutsbedrijven. Het KNAN zelfgekoelde, compartimentele ontwerp zorgt voor superieure prestaties en stabiliteit in situaties met hoge belasting buitenshuis, met biologisch afbreekbare niet-PCB plantaardige olie-isolatie, een 5-positie tapwisselaar, geïntegreerde overspanningsafleiders en naleving van de DOE 2016 en CSA efficiëntienormen.
Productfoto
Hoofdgegevens
| Transformator Type: | Padmontage, Compartimentaal Type |
| Fase: | Driefasig |
| Capaciteit: | 150 MVA |
| Vector Groep: | Dyn1 |
| Primaire Spanning: | 12470 V |
| Primaire BIL: | 95 KV |
| Secundaire Spanning: | 480Y/277 |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Temperatuurstijging: | 65°C |
| Koelklasse: | KNAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntie Standaard(en): | Voldoet aan DOE 2016 Standaarden, Voldoet aan CSA Standaarden Voldoet aan ANSI/IEEE Standaarden |
| Wikkelmateriaal: | Koper |
| Efficiëntie %: | 98,9% |
| Nullastverlies (in watt)): | +/- 320W |
| Volledige Belastingsverlies (in watt) bij 100%: | +/- 1.600W |
Technische Tekeningen
Specificatie
|
Nominaal
Vermogen (KVA) |
Hoogspanning (KV) |
Laagspanning (V) |
Nullastverlies (W) |
Belast
Verlies (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
Gewicht (Lbs) |
| 75KVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24.94GrdY/14.4 12.47Grdy/7.2 4.16GrdY/2.4 of andere |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Kenmerken
Toepassing
Productieproces



