| Prijs | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | ZGS-300/35 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | ZGS-300/35 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $5000-$150000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Type | Padgemonteerd, compartimentvormig | Configuratie | Vloeistofgevulde pad gemonteerd |
| Aantal fase | Drie fasen | Primaire spanning | 1270 V |
| secundaire spanning | 480Y/277 | Koelklasse | KNAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntie | 99,00% | Materiaal | Koper |
| Normen | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de CSA-normen. Voldoet aan ANSI/IEEE-normen | Primaire BIL | 95 kV |
| Secundaire BIL | 30 KV | Frequentie | 60 Hz |
300kVA Driefasige Padmontage Transformator 12470V Delta Naar 480Y/277V ANSI/IEEE Normen UL/cUL Gecertificeerd
Productfoto
Waarom kies ons
Hoofdgegevens
| Transformator Type: | Padmontage, Compartimentaal Type |
| Fase: | Driefasig |
| Capaciteit: | 300 MVA |
| Vector Groep: | Dyn1 |
| Primaire Spanning: | 12470 V |
| Primaire BIL: | 95 KV |
|
Secundaire Spanning: |
480Y/277 |
| Secundaire BIL | 30 KV |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Temperatuurstijging: | 65°C |
| Koelklasse: | KNAN; Zelfgekoeld |
| Efficiëntienorm(en): | Voldoet aan DOE 2016 Normen, Voldoet aan CSA Normen Voldoet aan ANSI/IEEE Normen |
| Wikkelmateriaal: | Koper |
| Efficiëntie %: | 99% |
| Nullastverlies (in watt)): | +/- 500W |
| Volledige Lastverlies (in watt) bij 100%: | +/- 3.000W |
Technische Tekeningen
Specificatie
|
Nominaal
Vermogen (KVA) |
Hoge
Spanning (KV) |
Lage
Spanning (V) |
Nullastverlies (W) |
Belast
Verlies (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
Gewicht (Lbs) |
| 75KVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24.94GrdY/14.4 12.47Grdy/7.2 4.16GrdY/2.4 of andere |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Kenmerken
300kVA Hoge Capaciteit Stroomdistributie
Driefasig padmontage ontwerp transformeert 12470V Delta primair naar 480Y/277V Wye-N secundair, ideaal voor middelgrote tot zware commerciële en industriële toepassingen.
Volledige Noord-Amerikaanse Conformiteit
UL/cUL gecertificeerd, volledig voldoend aan ANSI/IEEE normen, DOE 2016 efficiëntie en NEMA 3R weerbestendigheidseisen voor veiligheid van nutsbedrijven.
Robuuste Compartimentale Constructie
Vloeistofgekoeld, dood-front padmontage ontwerp met radiale voedingsmogelijkheid, gebouwd om zware buitenomgevingsomstandigheden te weerstaan.
Efficiënte KNAN Zelfkoeling
KNAN (Zelfgekoeld) koelsysteem elimineert de noodzaak van externe ventilatoren, waardoor onderhoudskosten en bedrijfsgeluid in industriële omgevingen worden verminderd.
Nauwkeurige Spanningsregeling
5-standen tapwisselaar (2,5% tapbereik) met externe bedieningshendel voor eenvoudige veldaanpassing, optimaliseert de spanning onder wisselende belastingsomstandigheden.
Superieure Overspanningsbeveiliging
Fabrieksmatig gemonteerde 18kV klasse overspanningsafleiders bieden betrouwbare bescherming tegen blikseminslagen en spanningspieken in bovengrondse netwerksystemen.
Hoge Efficiëntie Koperwikkelingen
Hoogzuivere koperwikkelingen met Dyn11 vector groep garanderen laag nullastverlies, hoge efficiëntie en stabiele stroomtransmissie.
Betrouwbaar Isolatiesysteem
Niet-PCB minerale olie isolatie zorgt voor uitstekende thermische stabiliteit, brandwerendheid en een lange levensduur in veeleisende buitenapplicaties.
Toepassing
Productieproces



