| Prijs | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | ZGS-300/15 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | ZGS-300/15 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $5000-$150000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Type | Padgemonteerd, compartimentvormig | Configuratie | Vloeistofgevulde pad gemonteerd |
| Aantal fase | Drie fasen | Primaire spanning | 13200 V |
| secundaire spanning | 240V/120 | Koelklasse | ONAN; Zelfgekoeld |
| Materiaal | Koper | Normen | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de ANSI/IEEE-normen |
| Primaire BIL | 125 kV | Secundaire BIL | 30 KV |
| Frequentie | 60 Hz | Temperatuurstijging | 65°C |
Productfoto
Waarom ons kiezen
WINLEY biedt een volledig assortimentdriefasige pad-gemonteerde transformatorenmet capaciteiten van45kVA tot 5500kVAen spanningen tot34,5kV. Onze producten voldoen volledig aan en overtreffen zelfs internationale normen, waaronderDOE 2016, IEEE/ANSI, CSA, IEC en NEMA.
Alle WINLEY driefasige pad-gemonteerde transformatoren zijnUL/cUL gecertificeerd(Certificaatnr.: UL-US-2431836-0, UL-CA-2423202-0). We kunnen ookUL-certificering via partnerautorisatieverstrekken om aan uw specifieke projectvereisten te voldoen.
Onze producten worden veelvuldig geëxporteerd naarNoord-Amerika, Zuid-Amerika, de Filippijnen en andere regio's. Ondersteund door uitgebreide ontwerp- en productie-ervaring, professionele after-sales ondersteuning en efficiënte productie, garanderen wesnelle levering binnen 7-35 dagen.
Hoofdgegevens
| Transformator Type: | Pad-gemonteerd, Compartimentaal Type |
| Fase: | Driefasig |
| Capaciteit: | 300 kVA |
| Vector Groep: | Dd0 |
| Primaire Spanning: | 13200V |
| Primaire BIL: | 125 KV |
|
Secundaire Spanning: |
240V/120 |
| Secundaire BIL | 30 KV |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Temperatuurstijging: | 65°C |
| Koelklasse: | ONAN; Zelfkoelend |
| Efficiëntienorm(en): | Voldoet aan DOE 2016 Normen, Voldoet aan ANSI/IEEE Normen |
| Winding Materiaal: | Koper |
Technische Tekeningen
Specificatie
|
Nominaal
Vermogen (KVA) |
Hoge
Spanning (KV) |
Lage
Spanning (V) |
Nullastverlies (W) |
Belastingsverlies (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
Gewicht (Lbs) |
| 75KVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24.94GrdY/14.4 12.47Grdy/7.2 4.16GrdY/2.4 of andere |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Kenmerken
300kVA Hoog-Capaciteit Dd0 Transformator
Driefasig pad-gemonteerd ontwerp metDd0 vectorgroep, die 13200V Delta primair omzet naar 240/120V Delta secundair met middentap, ideaal voor Noord-Amerikaanse 120/240V dubbele spanningsdistributie.
Volledige Noord-Amerikaanse Conformiteit
UL/cUL gecertificeerd, volledig voldoen aan ANSI/IEEE, DOE 2016 efficiëntie en CSA normen voor veiligheid en prestatievalidatie van nutsbedrijfskwaliteit.
Robuuste Compartimentale Constructie
Vloeistofgekoeld, loop-feed, dead-front pad-gemonteerd ontwerp met NEMA 3R weerbestendige classificatie, gebouwd om zware buitenomgevingen te weerstaan.
Betrouwbaar ONAN Zelfkoelingssysteem
ONAN (Oil Natural Air Natural) zelfkoeling elimineert externe ventilatoren, waardoor onderhoudskosten en bedrijfsgeluid worden verminderd voor langdurig buitengebruik.
Nauwkeurige Spanningsregeling
5-positie spanningsregelaar zonder belasting (2,5% tapbereik) voor eenvoudige spanningsaanpassing ter plaatse, optimaliseert prestaties onder wisselende belastingsomstandigheden.
Uitgebreid Beschermingssysteem
Fabrieksgeïntegreerde 18kV overspanningsafleiders en bajonetzekeringen bieden betrouwbare overstroom- en bliksembeveiliging voor netveiligheid.
Premium Koperen Wikkelingen
Hoogzuivere koperen wikkelingen met Dd0-aansluiting zorgen voor laag verlies, hoge efficiëntie en stabiele stroomtransmissie voor zware toepassingen.
Niet-PCB Minerale Olie Isolatie
Milieuvriendelijke niet-PCB minerale olie levert uitstekende thermische stabiliteit, brandwerendheid en een lange levensduur.
Toepassing
Deze 300kVA driefasige pad-gemonteerde transformator met Dd0 vectorgroep is ontworpen voorbetrouwbare buitenstroomdistributiein Noord-Amerikaanse nuts-, commerciële en industriële systemen. Typische toepassingen zijn:
Woon- & Meergezinswoningen: Voorstedelijke wijken, appartementencomplexen en woonwijken die 120/240V dubbele spanning nodig hebben.
Commerciële Faciliteiten: Kleine winkelcentra, strip-malls, kantoorgebouwen en restaurants met gemengde 120V verlichtings- en 240V apparatuurlasten.
Industriële Bedrijven: Lichte productie, werkplaatsen en verwerkingsfaciliteiten met 240V driefasige apparatuur en 120V hulpstroombehoeften.
Nutsdistributienetwerken: Loop-feed boven-/ondergrondse distributiesystemen, plattelands-elektrificatieprojecten en netmodernisatie-upgrades.
Gespecialiseerde Infrastructuur: Telecommunicatie-sites, datacenters en afgelegen energiecentrales die een stabiele 120/240V dubbele spanningsvoorziening nodig hebben.
Hernieuwbare Energiesystemen: Microgrids voor zonne- en windenergie, waar de Dd0 zero-faseverschil-verbinding zorgt voor naadloze netintegratie.
Productieproces



