| Prijs | $5000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL |
| Modelnummer | ZGS-300/12.47 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | ZGS-300/12.47 |
| Certification | UL/cUL | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $5000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Type | Driefasige transformer op pad | Capaciteit | 300 KVA |
| Primaire spanning | 12470V | Primaire BIL | 95kV |
| secundaire spanning | 480Y/277 | Garantie | 2 jaar |
| Sollicitatie | Olie en gas, nieuwe energie, datacenters, nutsvoorzieningen |
Transformator op voetstuk 3-fasig 300kVA 12.47kV Naar 480y/277 Olie-ondergedompeld Distributietransformator
Waarom Kiezen Voor Ons
Productieproces
verzending
15 eenheden van 300 kVA driefasige transformatoren op voetstuk zijn geladen en verzonden naar onze klant in de Verenigde Staten.
Hoofdgegevens
| Type transformator | Op voetstuk, Compartiment-type |
| Transformatorconfiguratie | Vloeistofgevuld op voetstuk |
| Type voeding transformator | Radiale voeding |
| Fase | Driefasig |
| Capaciteit | 300 KVA |
| Vectorgroep | Dyn1 |
| Primaire spanning | 12470V |
| Primaire spanningsklasse | 15 kV Klasse |
| Primaire BIL | 95 KV |
| Secundaire spanning | 480Y/277 |
| Secundaire BIL | 30 KV |
| Frequentie | 60 Hz |
| Temperatuurstijging | 65°C |
| Isolatieklasse | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse | KNAN; Zelfgekoeld |
| Impedantie | 5,75% |
| Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan DOE 2016 normen, Voldoet aan CSA normen, Voldoet aan ANSI/IEEE normen |
| Efficiëntie % | 99,00% |
| Verlies zonder belasting (in watt) | +/- 500W |
| Verlies bij volle belasting (in watt) bij 100% | +/- 3.000W |
Technische tekeningen
Standaardfuncties
•
60
Hz
werking.
•
65°C
gemiddelde
wikkeling
stijging.
•
Radiale
voedingsconfiguraties.
•
Dode
en
live
front
type
HV-aansluitingen.
•
HV
BIL
95
kV
•
LV
BIL
30
kV
•
Drie-punts
vergrendeling
van
de
laagspanningsdeur.
•
Hoogspanningsdeur,
die
alleen
geopend
kan
worden
nadat
de
laagspanningsdeur
is
geopend.
•
Stijve
stalen
scheidingswand.
•
Transformatorbehuizing
gelast
van
deksel
tot
basis.
•
Permanente
naamplaat.
•
Een-inch
NPT
pijpdop
vulvoorziening.
•
ANSI
tank
aardingspads.
•
Eén-inch
aftapkraan
en
monsternameapparaat.
•
Automatische
overdrukventiel
(35
SCFM).
•
Tappenschakelaar
met
(2)
2,5%
tikken
op
volle
capaciteit
boven
en
onder
nominaal.
•
Eén
10”x18”
(of
14”x25”)
handgat
in
deksel
van
de
transformatorbehuizing.
•
Geschilderd
in
olijfgroene
kleur.
•
Ontworpen,
vervaardigd
en
getest
in
overeenstemming
met
de
nieuwste
ANSI
IEEE-normen
Specificatie
|
Nominaal
vermogen (KVA) |
Hoogspanning (KV) |
Laagspanning (V) |
Verlies
zonder
belasting (W) |
Verlies
bij
belasting (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
Gewicht (Lbs) |
| 75KVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24940GrdY/14400 1247Grdy/7200 4160GrdY/2400 of andere |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3735KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
FAQ



