| Prijs | $5000-$150000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO |
| Modelnummer | ZGS-300/13.2 |
| Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | ZGS-300/13.2 |
| Certification | UL/cUL,CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $5000-$150000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000sets/maand |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | Multiplex behuizing |
| type | Padgemonteerd, compartimentvormig | Nominaal vermogen | 300 KVA |
| Primaire spanning | 13200Y/7620 | secundaire spanning | 480Y/277 |
| Vectorgroep: | JNyn0 | Tankmateriaal | 304SS |
| Afmetingen | 60 B x 72 D x 67 H | Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan de DOE 2016-normen, voldoet aan de CSA-normen. Voldoet aan ANSI/IEEE-normen |
3 fase pad gemonteerde transformator 300kVA 13200V tot 480V 304 SS met overstroombescherming OCPVoldoet aan DOE 2016 normen, voldoet aan CSA normen voldoet aan ANSI/IEEE normen
Deze 300 KVA driefasige met vloeistof gevulde pad-mount transformer is ontworpen in volledige overeenstemming met de Noord-AmerikaanseANSI/IEEE, NEMA en CSADe Commissie is van mening dat de Commissie in haar voorstel voor een richtlijn de nodige maatregelen moet nemen om de veiligheid van het elektriciteitsnet te waarborgen.
De 2-positie laadbrekerschakelaar met 200A continu vermogen biedt een betrouwbare schakel- en isolatiebescherming. LV-zijde is uitgerust met een 400A nominale ontkoppelschakelaar met externe bedieningshandgreep,reserverende plaats van bevestiging van de zekering voor secundaire overstromingsbescherming.
De standaard NEMA-aardingsbalken zijn in zowel HV- als LV-kasten uitgerust met speciale koperen aardingsbanden en 4/0 AWG-aardingskabel,het realiseren van een betrouwbare gronding van het systeem en nul potentiële veiligheidsrisico's.
Het is voorzien van een NEMA 3R weerbestendig 304 roestvrij staal behuizing en volledig afgesloten tank structuur, gecombineerd met UV-bestendige weerbestendige epoxy coating, leveren uitstekende waterdicht, stofdicht,Corrosie- en verouderingsbestendigheid, aangepast aan de harde omgevingstemperatuur van -40°C tot +40°C en het hele jaar door een stabiele en veilige werking te garanderen.
Hoofdgegevens
| Fase: | Drie fasen |
| Capaciteit: | 300 KVA |
| Vectorgroep: | - Ja, ja. |
| Primaire spanning: | 13200Y/7620 |
| Klasse primaire spanning: | Klasse 15 kV |
| Primaire Fasor: | Grounded Wye |
| Primaire BIL: | 125 kV |
| Sekundarische spanning: | 480Y/277 |
| Klasse secundaire spanning: | 1Klasse 2 kV |
| Secundaire Fasor: | Wye-N |
| Secundaire BIL: | 30 kV |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Temperatuur stijging: | 65°C |
| Isolatie: | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse: | ONAN; zelfgekoeld |
| Primaire overstromingsbescherming (OCP): | Bayonet Expulsion Fuses in serie met isolatieverbindingen |
| Secundaire overstromingsbescherming (OCP): | Inclusief ontkoppelingsschakelaar met externe handgreep, nominale stroom van 400 A. inclusief montagevoorziening voor zekerheid. |
Technische tekeningen
Waarom ons kiezen?
1Winley
Electric
produceert
een
volledig
assortiment
van
driefasen-pad-gebouwde
transformatoren
met
een
capaciteit
van
45kva-5500KVA
en
een
spanning
tot
34,5KV.De
producten
voldoen
aan
of
zelfs
overtreffen
de
normen
van
DOE
2016,
IEEE/ANSI,
CSA,
IEC,
NEMA,
enz.
2De
door
WINLEY
geproduceerde
driefasige
transformer
is
UL/cUL-gecertificeerd
(certificaatnummer:
UL-US-2431836-0,
UL-CA-2423202-0),en
kan
een
UL
(partnervergunning)
aanvragen
volgens
de
eisen
van
de
klant.
3Onze
producten
worden
in
grote
hoeveelheden
geëxporteerd
naar
Noord-Amerika,
Zuid-Amerika,
de
Filipijnen
en
andere
landen.professionele
en
betrouwbare
after-sales
service,
en
kan
de
goederen
snel
binnen
7-35
dagen
leveren.
4Bij
Winley
Electric
hebben
we
een
speciale
assemblagelijn
opgezet
voor
pad-montage
transformatoren,
ondersteund
door
complete
sleutelapparatuur,
een
stabiele
toeleveringsketen
en
gestandaardiseerde
productieprocedures.We
kunnen
regelmatig
batch
orders
voltooien
en
op
tijd
leveren.,
met
een
maandelijkse
productiecapaciteit
van
meer
dan
500
stuks.
Sverlichting
|
Nominaal
vermogen (KVA) |
Hoogspanning (KV) |
Laagspanning (V) |
Verlies
zonder
belasting (W) |
Verlies
tijdens
de
lading (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
Gewicht (kg) |
| 75 kVA |
34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24940GrdY/14400 1247 Grdy/7200 4160GrdY/2400 of andere |
277V 347V 480 V 600 V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150 kVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300 kVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500 KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750 kVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000 kVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500 kVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000 KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500 KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000 KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3735 KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Productieproces
Veelgestelde vragen



