| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | UL,cUL,ISO |
| Modelnummer | D-167/35 |
| Verpakkingsdetails | multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D-167/35 |
| Certification | UL,cUL,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30DAGEN | Verpakkingsdetails | multiplex kast |
| type | Overheadverdelingstransformer | Fase | Enkele fase |
| Capaciteit | 167 KVA | Primaire spanning | 34500Y/19920 |
| Koelklasse | ONAN; Zelfgekoeld | secundaire spanning | 120/240V (LNL) |
| Kronkelend materiaal: | Koper | Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan de DOE 2016 ANSI IEEE-normen |
167kVA Single Phase Pole Mounted Transformer 34500Y/19920 tot 120/240V Olie-type Power Transformers Voldoet aan DOE 2016 ANSI IEEE-normen UL/cUL
Waarom ons kiezen?
1De door Winley Electric geproduceerde transformatoren zijn gecertificeerd volgens de UL- en cUL-normen, met een nominale capaciteit van 10 kVA tot 500 kVA.CSA, IEC 60076 en andere internationale normen.
2.We hebben uitgebreide ervaring in de industrie en bieden uitgebreide technische ondersteuning en diensten.het helpen van klanten bij het verlagen van operationele kosten.
3.Onze producten zijn op grote schaal geëxporteerd naar Noord-Amerika, Midden- en Zuid-Amerika, Zuidoost-Azië en andere regio's over de hele wereld.
| Transformatortype | Overheadverdelingstransformator, conventionele type |
| Fase | Eénfase |
| Capaciteit | 167 KVA |
| Primaire spanning | 34500Y/19920 |
| Primaire BIL | 200 kV |
| Secundaire spanning | 120/240V (L-N-L) |
| Secundaire fasor | Tweevoudige opwikkelingen, enkelvoudige fase |
| Secundaire BIL | 30 kV |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Temperatuurverhoging | 65°C |
| Isolatiewaarde | Klasse E Isolatie - 120°C, 248°F |
| Koelklasse | ONAN; zelfgekoeld |
| Impedantie (@ 85°C) | 4% |
| Efficiëntiestandaard (s) | Voldoet aan de DOE 2016-normen, aan de ANSI/IEEE-normen |
| Wikkelmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Afmetingen* | 40.4''-W x 35.6''-D x 59.5''-H |
| Totaal gewicht (gevulde vloeistof) * | 1830 lbs |
| Efficiëntie | 99.10% |
| Geen belastingverlies (in watt) | +/- 455 W |
| Volledige belastingverlies (in watt) | +/- 1,833 W |
| Totale belastingverlies (in watt) | +/- 2,288 W |
Specificaties
|
Geclassificeerd Capaciteit (kVA) |
Hoogspanning (kV) |
Geen
ladingverlies (W) |
Verlies
bij
belasting (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
| 15 kVA |
34.5/19.92 13.8/7.96 13.2/7.6 12.47/7.2 of andere |
50 | 195 | 840 | 740 | 610 | 294 |
| 25 kVA | 80 | 290 | 840 | 740 | 610 | 362 | |
| 37.5 kVA | 106 | 360 | 840 | 760 | 610 | 476 | |
| 50 kVA | 135 | 500 | 840 | 810 | 610 | 553 | |
| 75 kVA | 190 | 650 | 840 | 860 | 610 | 672 | |
| 100 kVA | 280 | 1010 | 910 | 1200 | 965 | 714 | |
| 167 kVA | 435 | 1530 | 1000 | 1200 | 965 | 913 | |
| 250 kVA | 550 | 2230 | 1250 | 1300 | 1430 | 1106 |
Voldoet/overschrijdt DOE 2016-efficiëntiecijfers
Productieproces



