| Prijs | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 30days |
| Merk | WINLEY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE,ISO |
| Modelnummer | D11-333/14.4-7.2 |
| Verpakkingsdetails | multiplex kast |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Brand Name | WINLEY | Modelnummer | D11-333/14.4-7.2 |
| Certification | CE,ISO | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | $1000-$10000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 5000 sets/maand |
| Levertijd | 30DAGEN | Verpakkingsdetails | multiplex kast |
| type | Overheadverdelingstransformer | Fase | Enkele fase |
| Capaciteit | 333 kVA | Primaire spanning | 24940GrdY/14400V en 12470GrdY/7200V |
| Koelklasse | ONAN | secundaire spanning | 480V |
| Wikkelmateriaal | Koper | Efficiëntienorm(en) | Voldoet aan de DOE 2016 ANSI IEEE-normen |
333 kVA overheaddistributie transformatoren voor eenfasige 14,4-7,2 kV tot 480 V voor Noord-Amerikaanse energiesystemen
Productfoto
Hoofdgegevens
| Transformatortype | Overheadverdelingstransformator, conventionele type |
| Fase | Eénfase |
| Capaciteit | 333 KVA |
| Primaire spanning | 24940GrdY/14400V & 12470GrdY/7200V |
| Secundaire spanning | 480 V |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Temperatuurverhoging | 65°C |
| Isolatiewaarde | Klasse A |
| Koelklasse | ONAN |
| Impedantie (@ 85°C) | 4.61% |
| Efficiëntiestandaard (s) | Voldoet aan de DOE-normen, voldoet aan CSA C802.1Voldoet aan ANSI C57.12.20 |
| Wikkelmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Afmetingen ((H×D×W) | 1700 × 1300 × 1900 mm |
| Totaal gewicht (gevulde vloeistof) | 1634 kg |
| Efficiëntie | 99.43% |
| Geen ladingverlies | 460 W |
| Volledige belastingverlies (85°C)) | 2012.2 W |
Technische tekeningen
Standaard kenmerken
Toepassingen
| Sector | Toepassingen |
| Woonruimte | Buurtwijken, woningbouw, appartementen |
| Landbouw | Landbouw, irrigatiesystemen, elektrificatie van het platteland |
| Commerciële | Winkels, kantoren, openbare gebouwen |
| Gebruik | Distributienetwerken, straatverlichting, elektriciteit op afstand |
| Infrastructuur | Bouwterreinen, tijdelijke elektriciteit |
Specificaties
|
Geclassificeerd Capaciteit (kVA) |
Hoogspanning (kV) |
Geen
ladingverlies (W) |
Verlies
bij
belasting (W) |
Hoogte (mm) |
Diepte (mm) |
Breedte (mm) |
Gewicht (kg) |
| 15 kVA |
34.5/19.92 13.8/7.96 13.2/7.6 12.47/7.2 of andere |
50 | 195 | 840 | 740 | 610 | 294 |
| 25 kVA | 80 | 290 | 840 | 740 | 610 | 362 | |
| 37.5 kVA | 106 | 360 | 840 | 760 | 610 | 476 | |
| 50 kVA | 135 | 500 | 840 | 810 | 610 | 553 | |
| 75 kVA | 190 | 650 | 840 | 860 | 610 | 672 | |
| 100 kVA | 280 | 1010 | 910 | 1200 | 965 | 714 | |
| 167 kVA | 435 | 1530 | 1000 | 1200 | 965 | 913 | |
| 250 kVA | 550 | 2230 | 1250 | 1300 | 1430 | 1106 |
Productieproces



