| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 100 set |
| Tijd om te bezorgen | 1-2 working days |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO/TS16949/SGS/CE |
| Modelnummer | 45x57x11mm |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, blisterkaartpakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 600, 000 PCS Maandelijks |
| Certification | ISO/TS16949/SGS/CE | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 set | Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 600, 000 PCS Maandelijks | Levertijd | 1-2 werkdagen |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, blisterkaartpakket | Modelnummer | 45x57x11mm |
| Product | Rubberen voorvorkoliekeerring | Materiaal | NBR |
| Type | TC | MOQ | 100 set |
| Maat | 45*57*11 | Kleur | Zwart |
Motorfiets 45*57*11mm Rubber Front Fork Oil Seal And Dust Seal Kit
PRODUCTEN beschrijvingen
Motorfiets voorvork olie zegel
De
olievergrendeling
is
een
rubberen
vergrendeling
die
is
ontworpen
om
te
voorkomen
dat
er
olie
uit
de
vork
lekt
wanneer
de
zuiger
omhoog
en
omlaag
beweegt.het
garanderen
van
de
juiste
smeerwerking
van
de
bewegende
onderdelen
en
het
voorkomen
van
vroegtijdige
slijtage.
Bovendien
heeft
de
olieverzegeling
van
de
vork
ook
een
belangrijke
functie
om
te
voorkomen
dat
stof,
water
en
puin
de
vork
binnendringen,
wat
schade
kan
veroorzaken
aan
de
zuiger
en
de
cilinder.
Types motorfietszegels
1, Crankshaftzegel
Een van de meest voorkomende soorten motorfietsdichtingen is de krukasdichting.Deze afdichtingen voorkomen dat olie uit de motor lekt en andere onderdelen verontreinigt..
2, Transmissiezegels
Een andere essentiële categorie motorfietsdichtingen zijn de transmissiezetels, die ervoor zorgen dat de olie in de versnellingsbak blijft zitten.het voorkomen van eventuele lekken als gevolg van versleten of beschadigde afdichtingenHet behoud van de integriteit van deze afdichtingen is van cruciaal belang om een soepele versnellingswisseling te garanderen en eventuele schade aan het transmissiesysteem te voorkomen.
3,Groepsverbindingen
De wieldichtingen zijn van vitaal belang om te voorkomen dat smeermiddelen zoals vet uit de wielen ontsnappen en dat verontreinigende stoffen zoals vuil of water de wiellagers binnendringen.het garanderen van optimale prestaties en veiligheid.
4, Vorkzegels
De voorzijde van de motorfiets is voorzien van een vorkdichtheid die zorgt voor een soepele en gecontroleerde ophanging tijdens het rijden.verbetering van de algemene stabiliteit en prestaties van de motorfiets.
Productgegevens
| Producten | Vordervorkafdempers olieverzegeling en stofverzegelingen |
| Materiaal | NBR/FKM |
| Type | TC dubbele lip met veer |
| Grootte | 45×57×11 mm (ID × OD × Breedte) |
| Lente | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Temperatuur | -30 tot 100 °C |
| MOQ | 100 SET |
| Kwaliteit | OEM-producten |
| Verpakking | Pakket OPP Bag/Blister Card |
Motorfietszegelgrootte
6.5-14.5-7
10-20-7
11.6-24-10
12-20-5
12-21-4
13.7-24-5
20-34-7
Geliefd, 1/5
20-37-8
22-35-7
30-40.5-10.5
16-28-7
17-29-5
17-29-8
17-31-7
18.9-28-5
18.9-30-5
20-32-6
17-30-5
22-32-5.5
25-35-9/10
26-37-7
27-42-7
27-37-10.5
30-42-4.5
30-40.5-10.5
31-43-10.3
Vervolgens, 15/1
42-55-7
43-54-11
45-58-8,5/10.5
30-42-11
Oliezegels voor motorfietsen
We leveren OEM en hoogwaardige olie afdichtingen voor motorfietsen, scooters en ATV, UTV, inclusief CD70, JH70, C100, CG125, CG150, CG200, CG250, T125, CBF125, CBF150, WAVE125, CB110, CB125, CB150, CB200,CB250, CBX250, XR150, XR250, XR400, ECO 100, NXR150, WY125, WH150, BEAT FI, PCX-150, PCX-160, enz.
Als een China toonaangevende exporteur van motorfietsonderdelen, zijn we al meer dan 15 jaar in het veld van motorfietsonderdelen.Honda, Suzuki, Yamaha, Zongshen, Lifan, Loncin, QJMoto, Benelli, CFMOTO, Zontes, etc. En we hebben ook regelmatig voorraad voor kwetsbaar onderdeeldie aan de eisen van de klant kan voldoen.
Veelgestelde vragen
Q1: Waar is uw fabriek?
A: Onze fabriek bevindt zich in Chongqing, de grootste productiebasis voor motorfietsen en onderdelen in China.
Q2. Kunt u monsters voor controle leveren?
A: Over het algemeen kunnen we monsters leveren als we ze op voorraad hebben, terwijl de klanten het monster en de koerierkosten moeten betalen.
Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
A: Meestal verpakken we onze goederen in neutrale dozen en bruine kartonnen of onze eigen merkverpakking. We kunnen de goederen ook verpakken met het eigen verpakkingsontwerp van de klant.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als aanbetaling, en 70% saldo voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CIF
Hoe zit het met uw levertijd?
A: De levertijd hangt af van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling. In het algemeen duurt het 30 tot 45 dagen na ontvangst van uw vooruitbetaling.
K7: Kun je volgens de monsters produceren?
A: Ja, we kunnen produceren als u monsters kan leveren en we hebben jaren ervaring in OEM & ODM diensten
Q8. Wat is het kwaliteitsniveau van uw producten?
A: We leveren goede kwaliteit en originele producten aan onze klanten, we hebben goederen samenwerking met wereldberoemde merken zoals DID, NGK, FCC, GATES, BANDO, DENSO, CHOHO, N.O.K. etc.Onze producten worden veel gebruikt in Honda., Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Lifan, Zongshen, Loncin, SYM, CFMOTO, DAYANG, BENELLI, BMW, enz.



