| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 2 sets |
| Tijd om te bezorgen | 15~20 work days |
| Merk | CSJY |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | GAPS2AC05 |
| Verpakkingsdetails | kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Leveringscapaciteit | 1000 sets per maand |
| Brand Name | CSJY | Modelnummer | GAPS2AC05 |
| Certification | CE | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 sets | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C | Leveringscapaciteit | 1000 sets per maand |
| Levertijd | 15 ~ 20 werkdagen | Verpakkingsdetails | kartonnen doos |
| Van toepassing | ETC voertuigremmachine | Werktemperatuur | -20 graden Celsius ~ 55 graden Celsius |
| Nominale spanning | AC220V | Garantie | 3 maanden-1 jaar |
| Hardware-bescherming | Detectie van over-/laagspanning, overstroom, overtemperatuur | Uitgangsvermogen | 750W |
| Nominale/piekstroom | 5A/15A |
AC 220V Barrier Gate Servo Driver, gemakkelijk te installeren Barrier Gate Servo Driver,Geschikt voor ETC verkeersbelemmeringen.
| Stroom | 5A |
| Spanning | AC220V |
| Encoder | Inkrementele, differentiële invoer van 1000 regels |
| Communicatiepoort | RS232, RS485 |
| Uitgangsvermogen | 750 W |
| Merknaam | CSJY |
| Voor gebruik met | AC-motoren |
Profiel van het bedrijf
Veelgestelde vragen
Q1:
Kan
ik
het
zelf
installeren?
A:
Ja,
het
is
gemakkelijk
te
installeren.
V2:
Is
het
product
waterdicht?
A:
Ja,
onze
producten
zijn
waterdicht
en
kunnen
buiten
worden
gebruikt.
Q3:
Bent
u
een
distributeur
of
een
fabrikant?
A:
Hallo,
wij
zijn
een
fabrikant,
de
fabriek
verkoopt
rechtstreeks,
de
prijs
en
de
service
hebben
voordelen.
V4:
Hoe
wordt
de
vracht
berekend?
A:
Het
verschilt
afhankelijk
van
het
bezorgadres.Voor
meer
details
kunt
u
de
online
klantenservice
raadplegen.
V5:
Hoe
lang
is
de
productiecyclus?
A:
De
conventionele
producten
zijn
in
principe
op
voorraad
en
de
productiecyclus
van
de
op
maat
gemaakte
producten
is
ongeveer
een
week.



