| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 2pcs |
| Tijd om te bezorgen | 10-15days after payment |
| Merk | Jiayu |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | GAPS8010 |
| Verpakkingsdetails | Pakket |
| Betalingsvoorwaarden | TT |
| Leveringscapaciteit | 500 stuks per maand |
| Brand Name | Jiayu | Modelnummer | GAPS8010 |
| Certification | CE | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 stuks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | TT | Leveringscapaciteit | 500 stuks per maand |
| Levertijd | 10-15 dagen na betaling | Verpakkingsdetails | Pakket |
| Productnaam | Servomotor | Sollicitatie | draaibare slagboompoort |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 24 ~ 80V | Nominale/piekstroom | 10A / 30A |
| Encoderfeedback | Toenemend | Communicatie-interface | RS232/RS485/KAN |
| Digitale ingangsuitgang | 8 in en 4 uit, optocoupler geïsoleerd | Hardware-bescherming | onderspanning, overspanning, overstroom, overtemperatuur |
Productomschrijving
APS8010
gebruikt
in
luchthaven,
metro,
kantoorgebouw,
bibliotheek,
theater,
fabrieksbedrijf,
congres-
en
tentoonstellingscentrum,
sport
locaties,
toeristische
attracties
enzovoort
om
u
veilige
en
gemakkelijke
toegang
te
bieden.
Toepassingskenmerken
►
Geschikt
voor
servo-motoren
met
laagspanning
onder
400W,
ondersteunt
incrementele
of
absolute
bewerking
Encoder
feedbackinterface,
motorparameters
kunnen
worden
aangepast;
►
Ondersteunt
positiecontrole,
snelheidscontrole,
koppelcontrole,
met
hoge
precisie
controle
Controleprestaties;
►
Ondersteunt
meerdere
drive-netwerken,
die
kunnen
worden
gebruikt
voor
multi-as
apparatuurcontrole;
Specificatie
| Productnaam | Servo Motor |
| Toepassing | draaideur |
| Ingangsspanning | DC 24 ~ 80V |
| Nominale/piekstroom | 10A / 30A |
| Encoder feedback | Incrementeel |
| Communicatie-interface | RS232/RS485/CAN |
| Digitale Ingang Uitgang | 8 in en 4 uit, optocoupler geïsoleerd |
| Hardwarebescherming | ondervoeding, overspanning, overstroom, overtemperatuur |
Bedrijfsprofiel
Shenzhen Jiayu Mechatronic CO., Ltd, is een hightech onderneming met meerdere uitvindingspatenten en softwareauteursrechten zoals servo-aandrijving en kanaalpoortcontrole technologie. Jiayu zet zich in voor R&D, productie, verkoop en pre-sales en after-sales service van de kernmodule van de automatische poortcontrole beweging. Het is een belangrijke moduleleverancier in de binnenlandse poortcontrole-industrie en biedt professionele productoplossingen voor klanten.
Veelgestelde vragen
1.Bent
u
fabriek
of
handelaar?
wij
zijn
fabriek,
en
hebben
een
professioneel
R&D-team
zoals
geïntroduceerd
in
de
bedrijfsinformatie.
2.Hoe
kunnen
we
kwaliteit
garanderen?
Altijd
een
pre-productie
sample
voor
massaproductie;
Altijd
eindinspectie
voor
verzending.
3.
Wat
kunt
u
bij
ons
kopen?
Toegang
servo
drive,
speed
gate
drive,
turnstile
controller,
swing
gate
drive,
barrier
gate
controller,
servo
motor,
mechanisme.
4.
Waarom
zou
u
bij
ons
kopen
en
niet
bij
andere
leveranciers?
We
hebben
meerdere
uitvindingspatenten
en
softwareauteursrechten
zoals
servo-aandrijving
en
kanaalpoortcontrole
technologie.
Toegewijd
aan
de
R&D,
productie,
verkoop
en
pre-sales
en
after-sales
service
van
de
kernmodule
van
de
automatische
poortcontrole
beweging.
5.
Wat
is
uw
after-sales
service?
Gratis
onderhoud
binnen
12
maanden
garantie,
levenslange
consultant,
professionele
oplossingen
bij
installatie
en
onderhoud.
6.
Heeft
u
de
relevante
certificeringen?
Alle
producten
worden
gemaakt
volgens
ISO90o1,
CE-vereisten.
7.Hoe
zit
het
met
de
levering?
-Sample:
3-5
dagen
-Bulk
order:
15-30
dagen



