| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 8-10 days. |
| Merk | OEM and ODM |
| Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| ModelNumber | Pv-0025 |
| Verpakkingsdetails | Polybag |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | ModelNumber | Pv-0025 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimumordehoeveelheid | 10 | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 100000 |
| Levertijd | 8-10 dagen. | Verpakkingsdetails | Polybag |
| Materiaal | Open vorm door pvc | Logo | gemaakt door open vorm of druk |
| Flitstype | Pcba + Metaalgeval binnen | USB-poort | kan gemaakt door USB 2,0 en USB 3,0 |
| Capaciteit | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB | Flits het Testen | Allen gaan H2-het Testen over |
| Flitsmerk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. | Certificaat | CE/FCC/ROHS |
PVC Auto Shape Customized USB Flash Drive High Speed 64GB 128GB 512GB 30MB/S
Voordeel:
Auto vormen usb open vorm door pvc, kunnen we de klant open vorm door alle vormen van pvc materiaal te ondersteunen.
Je kunt me je meer zijde duidelijke foto's, ontwerp door PDF, en alle artwork bestanden allemaal ok.
We kunnen het kunstwerk binnen twee uur uitleveren, ondersteunen u ook bij de dringende levertijd.
Alle USB-sticks zijn van wereldwijd toonaangevende leveranciers van halfgeleiders. 100% volledige geheugen en rigoureuze tests en inspecties worden uitgevoerd.
Alle USB-sticks en geheugenkaart zijn gemaakt in onze moderne fabriek.
Er is geen tussenpersoon, de fabrieksprijs maakt uw bedrijf concurrerender.
Wij ondersteunen u. Perfecte after-sales service maakt uw bedrijf gemakkelijker.
We ondersteunen uw bedrijf en krijgen gemeenschappelijke ontwikkeling, we ondersteunen ook geen MOQ en monsters bulk zeer snelle levering ook.
| Artikel nr. | PV-0025 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Lichaamskleur | Op maat gemaakt, elke vorm |
| Materiaal | PVC |
| Logo's | Samengesteld met PVC-vorm en print |
| MOQ | 10pc kan de malen heel snel openen |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||


Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Vragen en antwoorden
Q1: Kunnen we een monster bestellen voor kwaliteitscontrole voor de bulkbestelling?
A: Voorbeeld bestelling is aanvaardbaar.
K2: Kunnen we een gemengde bestelling plaatsen?
A: Het is oké. Je kunt lichaamskleur en flash geheugen mengen om bestelling te doen, als grote hoeveelheid kunnen we je helpen om ook aangepaste kleur te maken.
Q3: Kunnen we ons bedrijfslogo op de producten hebben?
A: Ja, we bieden schermdruk, lasergravering, warm stempelen, kleurenprinten, enz.
K4: Kunnen we een cadeaubon ontwerpen met onze eigen ideeën?
A: Ja, lever gewoon uw ideeën; we kunnen het pakket maken als uw verzoeken.
V5: Welke testsoftware gebruikt u voor flashchips?
A: Al onze flash-chips zijn geslaagd voor de H2-test. We beloven dat we 100% geslaagd zijn voor de H2-software.
V6:
Welke
certificering
heeft
uw
fabriek?
A:
We
hebben:
CE,
FCC,
ROHS
certificaat,
we
fabriek
hebben
ook
SGS
audit.
V7: Hoe betaal ik?
A: Betaling via T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending.
V8: Hoe lang is de productietijd?
A: monsters tijd normaal gesproken is 2 dagen, bulk tijden lijken hoe groot voor uw hoeveelheid, op basis van 1000pc zijn 5-7 dagen.
V9: Hoe gaat het met de verzending?
USB zijn normaal gesproken per express te verzenden, kan via onze forward ook kan verzending door uw eigen rekening en forward ook.



