| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 50 |
| Tijd om te bezorgen | 8-10 days. |
| Merk | OEM and ODM |
| Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| ModelNumber | Pv-0027 |
| Verpakkingsdetails | polybag |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | ModelNumber | Pv-0027 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimumordehoeveelheid | 50 | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 100000 |
| Levertijd | 8-10 dagen. | Verpakkingsdetails | polybag |
| Materiaal | PVC | aanraken | Zacht pvc |
| Flitstype | PCBA + Metaal | USB-poort | USB 2,0 en USB 3,0 |
| Capaciteit | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256G | Flits het Testen | Allen gaan H2-het Testen over |
| Flitsmerk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. | Pakket | polybag of kleine witte doos |
3D-bootvormen Pvc aangepaste USB-flashdrive 128GB 256GB cadeau voor reclame
VoordeelvanGepersonaliseerde USB-stick:
1Makkelijk te lezen en te lezen in hoge snelheid.
2Geen behoefte om te rijden, gewoon aansluiten.
3Geen stroomvoorziening nodig.
4. Ondersteunt USB ZIP/HDD start
5. schokbestendig, vochtbestendig, lichtbestendig, antimagnetisch
6Volhard de slag en val van 3 meter.
7Gebruik een A-klasse chip, wordt herhaaldelijk uitgewist voor 100,0000 keer
8- Compatibel met pc, laptop, smartphone
Specificatieof pvc op maat gemaaktUSB-stick
| Capaciteit | 256MB, 512MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB |
| Interface type | USB2.0/USB3.0 |
| Materiaal | PVC |
| Versnelling |
Schrijfsnelheid:3-8M/s Leessnelheid: 12-20 M/s |
| Eenvoudig. | Sluit gewoon een USB-poort aan. |
| Gezellig | Stevige lus ondersteunt de meeste sleutelhangers |
| Handschoon | Compacte grootte |
| Gegarandeerd | 1 jaar garantie |
| Werktemperatuur | 32°F tot 140°F (0°C tot 60°C) |
| Bergingstemperatuur | 4°F tot 185°F (-20°C tot 85°C) |
| Operatiesysteem | Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7 of hoger |
| Accessoires | Handmatig, cd-stick, USB-kabel, touwband, sleutelhanger (optioneel) |
| Bewaring van gegevens | 10 jaar |
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
KenmerkenofGepersonaliseerde USB-stick
1. Het gebruik van USB is heel eenvoudig en handig
Bij gebruik, zonder bestuurder, zonder externe stroomvoorziening, plug and play, live aansluiting en lossen
2Het grootste kenmerk van de U-schijf is dat het klein en gemakkelijk te dragen is.
Het kan worden gebruikt voor het opslaan van foto's, gegevens en afbeeldingen, met een oppervlakte van slechts 1 cm2, gemakkelijk te dragen, geschikt voor draadloze computing en mobiel kantoor,Het is een belangrijke stap in de richting van de verbetering van de efficiëntie en het gemak van het menselijk leven.
3De beveiliging van de U-schijf is goed.
Het laat nauwelijks water of stof binnendringen en krijgt geen krassen.
4Grote opslagcapaciteit
O- Ja.Sdienstverlening
1Elke USB kan worden aangepast met een ander logo van uw bedrijf aan één of beide kanten.
2. Vooraf laden van het bestand op de USB-stick en het automatisch uitvoeren.
3. Op maat gemaakte vorm, kleur en verpakking. Als u op zoek bent naar een specifieke vorm, stuur me dan een foto.
4. 1 jaar garantie van de fabrikant op defecte artikelen.
5Als er een probleem is tijdens het gebruik, neem dan gerust contact met ons op, we zullen u professionele technische ondersteuning bieden.wij zullen vervanging/reparatie/teruggave/terugbetaling van diensten aanbieden volgens verschillende situaties.
6Alle vragen en kwaliteitsproblemen zullen binnen 24 uur door onze klantenservice worden behandeld.
7Wij zullen uw feedback serieus nemen en bereid zijn met u een bevredigende oplossing te vinden.



