| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | OEM and ODM |
| Plaats van Oorsprong | ShenZhen, CHINA |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| ModelNumber | Otg-0033 |
| Verpakkingsdetails | Polybag |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | ModelNumber | Otg-0033 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Plaats van Oorsprong | ShenZhen, CHINA |
| Minimumordehoeveelheid | 10 | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 1000000 |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen | Verpakkingsdetails | Polybag |
| materiaal | Metaal | Flitstype | MINIudp |
| Kleur | Zilver | Aansluiting 1 | Android +USB 2.0 |
| Flitsmerk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. | Verpakking | Op maat gemaakt / polybag |
| Logo | Laser of druk | Garantie | 1 jaar |
Metaal
OTG
USB
Flash
Drive
Micro
en
Mini
Upd
Chip
Samen
gemaakt
door
USB
2.0
Voordeel
van
OTG
USB-stick:
OTG
usb
zijn
goed
voor
gebruik
door
computer
en
telefoon,
deze
vormen
zijn
Micro
telefoon
kan
ook
gebruiken.
We
helpen
klanten
om
gratis
gegevens
te
uploaden.
Alle USB-sticks zijn van wereldwijd toonaangevende leveranciers van halfgeleiders.
Er wordt een volledig geheugen en strenge tests en inspecties uitgevoerd.
Alle USB-sticks en geheugenkaart zijn gemaakt in onze moderne fabriek.
Er is geen tussenpersoon, de fabrieksprijs maakt uw bedrijf concurrerender.
Wij ondersteunen u. Perfecte after-sales service maakt uw bedrijf gemakkelijker.
We ondersteunen uw bedrijf en krijgen gemeenschappelijke ontwikkeling, we ondersteunen ook geen MOQ en monsters bulk zeer snelle levering ook.
Kenmerkenof OTGUSB-stick
1. Het gebruik van USB is heel eenvoudig en handig
Bij gebruik, zonder bestuurder, zonder externe stroomvoorziening, plug and play, live aansluiting en lossen
2Het grootste kenmerk van de U-schijf is dat het klein en gemakkelijk te dragen is.
Het kan worden gebruikt voor het opslaan van foto's, gegevens en afbeeldingen, met een oppervlakte van slechts 1 cm2, gemakkelijk te dragen,
geschikt voor draadloze computing en mobiel kantoor, waardoor de efficiëntie sterk wordt verbeterd en het menselijk leven gemakkelijker wordt gemaakt
3De beveiliging van de U-schijf is goed.
Het laat nauwelijks water of stof binnendringen en krijgt geen krassen.
4Grote opslagcapaciteit
Snelle details.of OTGUSB-stick
| Artikel nr. | OTG-0033 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Lichaamskleur | zilver |
| Materiaal | Metalen |
| Logo's | Laser, afdruk. |
| Grootte | 35*13*7,5 mm |
| USB-poort | UDP +Android |
| USB | USB 2.0 en USB 3.0 |
| MOQ | 1pc kan u helpen laser logo |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |

| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
USB-sticks
productietijd
we
zijn
toegewijd
aan
de
periode:
MOQ:
onbeperkt
Levertijd
voor
kleine
bestellingen:
3
dagen
(plus
2
dagen
met
LOGO)
Geprinte
logo
Minimale
orderhoeveelheid:
onbeperkt
PVC-vorm
open
MOQ:
meestal
de
bulk
hoeveelheid
minder
dan
2000
stuk
moet
USD50
vorm
kosten
betalen
Meer
dan
2000
stuk
kan
gratis
vorm
kosten
Hoeveelheid:1000
-5000/stuk
Leveringstermijn:
4-6
werkdagen
(met
logo
plus
2
dagen);
Hoeveelheid:5000
-10000/stuk
Leveringstermijn:
6-8
werkdagen
(met
logo
plus
3
dagen);
Hoeveelheid:10000
-30000/stuk
Leveringstermijn:15
werkdagen
(met
logo
plus
4
dagen)
Meer
dan
50000
per
stuk
en
meer
productietijd
om
de
tijd
te
bespreken
volgens
de
eisen
van
de
klant.
Bovenstaande
levertijd
na
bevestiging
van
uw
monster
en
ontvangst
van
uw
aanbetaling.
Certificering:RoHS-certificaat,
CE-certificaat
en
FC-certificaat
Verpakking:Normaal
gesproken
zijn
de
verpakkingen
Polybag,
ook
kan
op
maat
verzoek
om
een
verpakkingsdoos
te
gebruiken.
Het
proces
van
het
testen
van
Flash-chips
1.
Chips
Test
2.
SMT
3.
Onkruiden
planten
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
H2-test
7.
Format
8.
Druk
/
Laser
9Verzamelen.
10.
Testcapaciteit
11-
Goed
/
QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.



