| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | OEM and ODM |
| Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| ModelNumber | Otg-0048 |
| Verpakkingsdetails | Polybag |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 1000000 |
| Brand Name | OEM and ODM | ModelNumber | Otg-0048 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimumordehoeveelheid | 10 | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 1000000 |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen | Verpakkingsdetails | Polybag |
| materiaal | Metaal | Maat | 39*12,5*8,3 mm |
| Kleur | Gan Zwart | Aansluiting 1 | TYPE C + USB 2.0 |
| Flitsmerk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. | Verpakking | Op maat gemaakt / polybag |
| Logo | Laser of druk | Garantie | 1 jaar |
Geweer
Zwart
Matt
Kleur
Twist
USB
TYPE
C
En
Metaal
USB
Fast
Speed
64GB
128GB
256GB
Kenmerkenof OTGUSB-stick
1. Het gebruik van USB is heel eenvoudig en handig
Bij gebruik, zonder bestuurder, zonder externe stroomvoorziening, plug and play, live aansluiting en lossen
2Het grootste kenmerk van de U-schijf is dat het klein en gemakkelijk te dragen is.
Het kan worden gebruikt voor het opslaan van foto's, gegevens en afbeeldingen, met een oppervlakte van slechts 1 cm2, gemakkelijk te dragen,
geschikt voor draadloze computing en mobiel kantoor, waardoor de efficiëntie sterk wordt verbeterd en het menselijk leven gemakkelijker wordt gemaakt
3De beveiliging van de U-schijf is goed.
Het laat nauwelijks water of stof binnendringen en krijgt geen krassen.
4Grote opslagcapaciteit
Specificatieof OTGUSB-stick
| Artikel nr. | OTG-0048 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Lichaamskleur | Zwart geweer |
| Materiaal | Metalen |
| Grootte | 39*12,5*8,3 mm |
| Logo's |
Laser, afdruk. |
| USB-poort | USB + TYPE C |
| USB | USB 2.0 en USB 3.0 |
| MOQ | 1pc kan u helpen laser logo |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |

| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
Het
proces
van
het
testen
van
Flash-chips
1.
Chips
Test
2.
SMT
3.
Onkruiden
planten
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
H2-test
7.
Format
8.
Druk
/
Laser
9Verzamelen.
10.
Testcapaciteit
11-
Goed
/
QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Vragen en antwoorden
Q1: Kunnen we een monster bestellen voor kwaliteitscontrole voor de bulkbestelling?
A: Voorbeeld bestelling is aanvaardbaar.
K2: Kunnen we een gemengde bestelling plaatsen?
A: Het is oké.lichaamskleur en flash geheugen om orde te makenAls je veel wilt, kunnen we je ook helpen met het aanpassen van de kleur.
Q3: Kunnen we ons bedrijfslogo op de producten hebben?
A: Ja, we bieden schermdruk, lasergravering, warm stempelen, kleurenprinten, enz.
V4: Moet er betaald worden voor monsters?
A: Als alleen dummy monsters en laser logo en CMYK print logo kunnen we u ondersteunen gratis monsters te maken.
K5: Kunnen we een cadeaubon ontwerpen met onze eigen ideeën?
A: Ja, lever gewoon uw ideeën; we kunnen het pakket maken als uw verzoeken.
V6: Hoe lang kan ik de monsters krijgen?
A: Normaal gesproken vormen laser of CMYK print monsters kunnen maken om u binnen een dag, scherm afdruk maken om u binnen 2 dagen.
V7: Welke testsoftware gebruikt u voor flashchips?
A: AlleUSBflash-chips zijngeslaagdde H2testen;Alle TF-kaarten en SD-kaarten zijn geslaagd voor de H2-test.We beloven dat we de H2-software 100% hebben gepasseerd.
V8:
Welke
certificering
heeft
uw
fabriek?
A:
We
hebben:
CE,
FCC,ROHS,REACHcertificaatvan
de
productenWe
hebben
ook
een
fabriek.De
Commissie
heeftSGS,
TUV,
HQTScontrole.
V9: Hoe moet ik betalen?
A:BetalingGebruikT/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaaldvóór de productie,70% saldo betaald vóór verzending.
V10: Hoe lang is de productietijd?
A: Monstersde tijd is normaal gesproken2 dagen, bulk tijden lijken hoe groot voor uw hoeveelheid, gebaseerd opvolgorde van1000 stuks zijn 5-7 dagen.Voor monsters en pp monsters kunnen we u foto's sturen voor goedkeuring. We kunnen ook echte monsters sturen voor goedkeuring.
V11: Hoe gaat het met de verzending?
Voor kleine hoeveelheid nNormaal gesproken worden ze per express verzonden.via onze express-voorverzender,kan ook scheepvaartviaeigendom van de klantnaar vorenVoor grote hoeveelheden kan het vervoer per luchtweg of per zee.
V12: Hoe lang is de garantie?
De garantie van al onze producten is één jaar nadat we de goederen hebben verzonden.



