| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 8-10 days. |
| Merk | OEM and ODM |
| Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| ModelNumber | Pv-0031 |
| Verpakkingsdetails | Polybag of kleine witte doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | ModelNumber | Pv-0031 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimumordehoeveelheid | 10 | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 100000 |
| Levertijd | 8-10 dagen. | Verpakkingsdetails | Polybag of kleine witte doos |
| Materiaal | Open vorm door pvc | Logo | Kan drukken ook kan gemaakt samen met pvc-vorm |
| Flitstype | PCBA + Metaal | USB-poort | USB 2,0 en USB 3,0 |
| Capaciteit | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB | Flits het Testen | Allen gaan H2-het Testen over |
| Flitsmerk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. | Certificaat | CE/FCC/ROHS |
Zeilschipvormen
van
aangepaste
vormen
door
3D
kopie
van
de
echte
PVC
usb
drive
VoordeelvanGepersonaliseerde USB-stick:
We tekenen pvc artwork heel snel, na het krijgen van de klant ontwerp ongeveer 2 uur kan uitbrengen.
PVC-schimmel is gemakkelijk en goedkoop.
We kunnen elke vorm op maat maken volgens de foto's van de klant, ontwerp en werkelijke producten.
Geen
tussenleverancier.
Snelle
details
van
de
aangepaste
pvc
usb
| Artikel nr. | PV-0031 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Lichaamskleur | Gewoon |
| Materiaal | PVC |
| Logo's | Samengesteld met PVC-vorm en print |
| MOQ | 10pc kan de malen heel snel openen |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
Verpakking:
1.Standaard
verpakking
is
Polybag,
of
kleine
witte
doos,
de
witte
doos
zal
overeenkomen
met
de
grootte
van
de
producten
te
maken.
2Ook
kan
de
blister
+
papier
cmyk
print
op
maat
worden
gemaakt.
3.Kan
ook
volgens
uw
wensen
de
doos,
cmyk
druk
voor
alle
kanten
van
de
doos.
Certificering:
1Alle
producties
hebben
de
CE,
FCC,
RoHs
test
doorstaan
en
het
certificaat
gekregen.
2De
batterijproducten
hebben
ook
de
38.3
en
MSDS-test
doorstaan.
3.We
fabriek
ook
de
audit
van
SGS,
TUV,
HQTS
gepasseerd.
Het
proces
van
het
testen
van
Flash-chips
1.
Chips
Test
2.
SMT
3.
Onkruiden
planten
4.
QC
PCBA
/
UDP
5.
MP-TOOL
6.
H2-test
7.
Format
8.
Druk
/
Laser
9Verzamelen.
10.
Testcapaciteit
11-
Goed
/
QA
12Verpakken.
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Vragen
en
antwoorden
Q1:
Kunnen
we
een
monster
bestellen
voor
kwaliteitscontrole
voor
de
bulkbestelling?
A:
Voorbeeld
bestelling
is
aanvaardbaar.
K2:
Kunnen
we
een
gemengde
bestelling
plaatsen?
A:
Het
is
oké.lichaamskleur
en
flash
geheugen
om
orde
te
makenAls
je
veel
wilt,
kunnen
we
je
ook
helpen
met
het
aanpassen
van
de
kleur.
Q3:
Kunnen
we
ons
bedrijfslogo
op
de
producten
hebben?
A:
Ja,
we
bieden
schermdruk,
lasergravering,
warm
stempelen,
kleurenprinten,
enz.
V4:
Moet
er
betaald
worden
voor
monsters?
A:
Als
alleen
dummy
monsters
en
laser
logo
en
CMYK
print
logo
kunnen
we
u
ondersteunen
gratis
monsters
te
maken.
K5:
Kunnen
we
een
cadeaubon
ontwerpen
met
onze
eigen
ideeën?
A:
Ja,
lever
gewoon
uw
ideeën;
we
kunnen
het
pakket
maken
als
uw
verzoeken.
V6:
Hoe
lang
kan
ik
de
monsters
krijgen?
A:
Normaal
gesproken
vormen
laser
of
CMYK
print
monsters
kunnen
maken
om
u
binnen
een
dag,
scherm
afdruk
maken
om
u
binnen
2
dagen.
V7:
Welke
testsoftware
gebruikt
u
voor
flashchips?
A:
AlleUSBflash-chips
zijngeslaagdde
H2testen;Alle
TF-kaarten
en
SD-kaarten
zijn
geslaagd
voor
de
H2-test.We
beloven
dat
we
de
H2-software
100%
hebben
gepasseerd.
V8:
Welke
certificering
heeft
uw
fabriek?
A:
We
hebben:
CE,
FCC,ROHS,REACHcertificaatvan
de
productenWe
hebben
ook
een
fabriek.De
Commissie
heeftSGS,
TUV,
HQTScontrole.
V9:
Hoe
moet
ik
betalen?
A:BetalingGebruikT/T
Bank,
Cash,
West
Union,
PAYPAL
en
Alipay,
30%
aanbetaling
betaaldvóór
de
productie,70%
saldo
betaald
vóór
verzending.
V10:
Hoe
lang
is
de
productietijd?
A:
Monstersde
tijd
is
normaal
gesproken2
dagen,
bulk
tijden
lijken
hoe
groot
voor
uw
hoeveelheid,
gebaseerd
opvolgorde
van1000
stuks
zijn
5-7
dagen.Voor
monsters
en
pp
monsters
kunnen
we
u
foto's
sturen
voor
goedkeuring.
We
kunnen
ook
echte
monsters
sturen
voor
goedkeuring.
V11:
Hoe
gaat
het
met
de
verzending?
Voor
kleine
hoeveelheid
nNormaal
gesproken
worden
ze
per
express
verzonden.via
onze
express-voorverzender,kan
ook
scheepvaartviaeigendom
van
de
klantnaar
vorenVoor
grote
hoeveelheden
kan
het
vervoer
per
luchtweg
of
per
zee.
V12:
Hoe
lang
is
de
garantie?
De
garantie
van
al
onze
producten
is
één
jaar
nadat
we
de
goederen
hebben
verzonden.



