| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 work days |
| Merk | OEM brand |
| Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| ModelNumber | M-0019 |
| Verpakkingsdetails | Polybag |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 100000 |
| Brand Name | OEM brand | ModelNumber | M-0019 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimumordehoeveelheid | 10 | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 100000 |
| Levertijd | 5-7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | Polybag |
| Materiaal | Metal+ring | USB-Grootte | 69*18MM |
| Kleur | Voorraadkleur | Logo | Druk/Laser |
| USB-poort | USB 2,0 en USB 3,0 | Flash-chips | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron enz. |
| Sparen Gegevens | Meer dan 10 jaar | IC-Merk | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
Flash drive in de vorm van een wijnfles USB 3.0 metalen ring en OEM logo
Voordeel:
Dit is een USB-stick in de vorm van een fles wijn, kan OEM een logo afdrukken op papier dan een sticker op de fles.
Kan ook laser en afdrukken rechtstreeks op USB lichaam ook.
Het is een zeer goede wijnfles USB stick, kan klant eigen logo doen.
Kan ook worden gemaakt in een grote USB-schijfcapaciteit.
Je kunt je eigen gegevens informatie kopiëren in de USB, als een promotieproduct distributie.
We zijn een fabriek, geen tussenleverancier.
We kunnen u een goede service en prijs bieden.
Welkom bij ons.
Snelle details van wijnfles USB 3.0:
| Artikel nr. | M-0019 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Lichaamskleur | Zwart |
| Materiaal | Metalen |
| Logo's | Laser/afdruk |
| USB-grootte |
69*18 mm |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-merk | Alcor/Chipsbrand/SMI, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROHS |
| Schrijfsnelheid | Hoger dan USB 3.0 50-80MB/S |
| Leessnelheid | Hoger dan USB 3.0 80-100MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |

| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Hoe bestellen:
1Kies je stijl.
Zorg er eerst voor dat de details over de producten, zoals het model, de kleur, de wijze van afdrukken, verpakking en hoeveelheid.
2. Citatie van de producten
Bied u prijs volgens uw details, omdat flash chips prijs onstabiel dus elke prijs aangeboden slechts geldig een week normaal gesproken, grootste hoeveelheid prijs kunnen bespreken.
3. Aankoopopdracht en bevestiging
Nadat u de prijs en het kunstwerk en alle details heeft bevestigd, sturen we u een factuur om te bevestigen, nadat u de factuur heeft bevestigd en zorg ervoor dat u een aanbetaling van 30% maakt.
4Productie van monsters
Normaal gesproken nemen we duidelijke foto's om te bevestigen dat we met de massaproductie kunnen beginnen.en we zullen u de werkelijke massa goederen verzendtijd na de monsters goedgekeurd.
5Betalingsvoorwaarden
Betaling kan per T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaald na bevestiging van de bestelling en 70% saldo betaald voor verzending.
6Verzendingsvoorwaarden
Voor USB zijn de meeste per express, als door onze express doorgeven, zullen we u de vrachtkosten op het moment van aanbieding, de vrachtkosten worden overgedragen aan ons met factuur samen,Je kunt ook je express account gebruiken of doorsturen om te sturen..
In grote hoeveelheden, kunt u kiezen door de lucht of door zee.



