| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 work days |
| Merk | OEM brand |
| Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| ModelNumber | M-0034 |
| Verpakkingsdetails | Polybag |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 100000 |
| Brand Name | OEM brand | ModelNumber | M-0034 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimumordehoeveelheid | 10 | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 100000 |
| Levertijd | 5-7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | Polybag |
| Materiaal | Metaal | USB-Grootte | 65*17,2*8,2mm |
| Kleur | Voorraadkleur | Logo | Druk/Laser |
| USB-poort | USB 2,0 en USB 3,0 | Flash-chips | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron enz. |
| Sparen Gegevens | Meer dan 10 jaar | IC-Merk | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
Geborsteld metaal USB 3.0-flashstation 256 GB 512 GB Grote capaciteit Snelle snelheid 150 MB / S
Voordeel:
1. Kan het bestand vooraf op USB laden en ervoor zorgen dat het bestand niet wordt verwijderd
2. Maak het logo op een USB-stick zoals de klant het ontwerpt
3. Het advertentiebestand kan automatisch worden afgespeeld wanneer de USB op de computer wordt aangesloten
4. Vraag ons naar een brede selectie verpakkingsopties, waaronder een verscheidenheid aan geschenkdozen en
op maat gemaakte mosselschelpen
5. Voeg meer waarde toe aan je weggeefactie door een sleutelhanger, nekkoord of USB toe te voegen
Verlengkabel
6. Encryptie maken om uw USB-gegevens te beschermen
Snelle details van wijnfles usb 3.0:
| Artikelnr | M-0034 |
| Opslagcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Lichaamskleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Logo | Laser/afdrukken |
| USB-formaat |
65*17,2*8,2mm |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz |
| IC-merk | Alcor/Chipsbrand/SMI, enz |
| Chips-test | Allemaal geslaagd voor de H2-test (Graed A-chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROHS |
| Schrijfsnelheid | Hoger dan USB 3.0 50-80 MB/S |
| Leessnelheid | Hoger dan USB 3.0 80-100 MB/S |
| Gegevensretentie | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Opslagtemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Operationeel | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |

| Functie-instellingen USB-schijf: | |||||
| Besturingssysteem | Lezing | Bestandsoverdracht | Automatisch afspelen | USB-partitie | Wachtwoord |
| Windows 7 | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows 8 | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows 10 | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows 11 | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows Vista | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows XP | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Linux | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Unix | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Mac-besturingssysteem | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Auto | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
| Spreker | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
| TV | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
| Projector | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
| Met USB-machine | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
Het
Flash
Chips-testproces
1. Chipstest
2. SMT
3. Wieden
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Formaat
8. Afdrukken / laseren
9. Monteer
10. Testcapaciteit
11. Duidelijk / QA
12. Verpakking
Begeleiding bij het plaatsen van bestellingen
1. Kies vormen
2. Geheugen en hoeveelheid bevestigen
3. OEM-gegevens sturen naar ons
4. Wij maken aanbod en artwork
5. Prijs bevestigd
6. Stuur de factuur ondertekend en aanbetaling van 30%
7. Maak een daadwerkelijk monster
8. Monsters krijgen goedkeuring
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12. Verzending
13. Ontvang een goederenverkoopservice
USB-flashstationsproductietijd
we
zijn
gecommitteerd
aan
de
periode:
MOQ:
onbeperkt
voor
normale
vormen
Levertijd
voor
een
kleine
bestelling:
3
dagen
(plus
twee
dagen
met
LOGO)
Bedrukt
LOGO
Minimale
bestelhoeveelheid:
onbeperkt
PVC-vorm open MOQ:
Gewoonlijk moet de bulkhoeveelheid van minder dan 2.000 stuks de schimmelkosten van USD50 betalen
Meer dan 2.000 stuks kunnen gratis vormkosten zijn
De
sjabloon
met
LOGO:
T/T
3-4
dagen
na
betaling
Hoeveelheid:
1000
-5000/stuk
Levertijd:
4-6
werkdagen
(met
LOGO
plus
2
dagen);
Hoeveelheid:
5000
-10000/stuk
Levertijd:
6-8
werkdagen
(met
LOGO
plus
3
dagen);
Hoeveelheid:
10000
-30000/stuk
Levertijd:
15
werkdagen
(met
LOGO
plus
4
dagen)
Meer
dan
50.000/stuk
en
meer
productietijd
om
de
tijd
te
bespreken
volgens
de
eisen
van
de
klant.
Bovenstaande levertijd nadat uw monster uw aanbetaling bevestigt en ontvangt.
Hoe te bestellen:
1. Kies je stijlen
Zorg eerst voor de details over de producten, zoals het model, de kleur, de afdrukmodus, de verpakking en de hoeveelheid. Op maat gemaakt, stuur ons uw gegevens (logobestanden alstublieft gemaakt door AI).
2. Offerte van producten
Bied u een prijs aan op basis van uw gegevens, omdat de prijs van flash-chips onstabiel is, zodat elke aangeboden prijs normaal gesproken slechts één week geldig is, de prijs van de grootste hoeveelheid kan worden besproken.
3. Bestelbon en bevestiging
Nadat u de prijs en het artwork en alle details heeft bevestigd, sturen wij u een factuur ter bevestiging, nadat u de factuur hebt bevestigd en een aanbetaling van 30% regelen.
4. Proefproductie
Normaal gesproken maakt het monster zeer duidelijke foto's die u bevestigt. Zodra u de voorbeeldfoto's hebt goedgekeurd, kunnen we beginnen met de massaproductie en geven we u de werkelijke verzendtijd van massagoederen nadat de monsters zijn goedgekeurd.
5. Betalingsvoorwaarden
Betaling kan via T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaald nadat de bestelling is bevestigd en het 70% saldo vóór verzending.
6. Verzendvoorwaarden
Voor USB zijn de meeste per expresse, als we u via onze Express forward de vrachtkosten op het moment van aanbieding geven, worden de vrachtkosten samen met de factuur naar ons overgemaakt, u kunt ook uw express-account gebruiken of doorsturen om ook te verzenden.
Bij grote hoeveelheden kunt u kiezen voor luchtvervoer of zeevervoer.



