| Prijs | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 work days |
| Merk | OEM brand |
| Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| ModelNumber | M-0064 |
| Verpakkingsdetails | Polybag |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 100000 |
| Brand Name | OEM brand | ModelNumber | M-0064 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Plaats van Oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimumordehoeveelheid | 10 | Price | Negotiation |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 100000 |
| Levertijd | 5-7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | Polybag |
| Materiaal | Metal+ring | USB-Grootte | 40.0*18.3*8.2mm |
| Kleur | Zilveren lichaam met glanzend | Logo | Druk/Laser |
| USB-poort | USB 2,0 en USB 3,0 | Flash-chips | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron enz. |
| Sparen Gegevens | Meer dan 10 jaar | IC-Merk | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
Metalen USB 3.0 Twsit in de vorm van een sleutelhanger met binnen zijn metalen pcba snelle snelheid 256GB
Voordeel
van
metaal
USB
3.0:
Zilveren lichaam met glanzend metaal.
Dit is een zeer goede vorm van metaal USB-stick is erg populair bij klanten na het maken van LOGO.
Aangezien het een rechthoek is, is het geproduceerde LOGO zeer groot, dat kan worden afgedrukt of gegraveerd.
Alle USB-sticks en geheugenkaart zijn gemaakt in onze moderne fabriek.
Er is geen tussenpersoon, de fabrieksprijs maakt uw bedrijf concurrerender.
Wij ondersteunen u. Perfecte after-sales service maakt uw bedrijf gemakkelijker.
We ondersteunen uw bedrijf en krijgen gemeenschappelijke ontwikkeling, we ondersteunen ook geen MOQ en monsters bulk zeer snelle levering ook.
Specificatie van Metal usb 3.0:
| Artikel nr. | M-0064 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Lichaamskleur | Zilver |
| Materiaal | Metalen |
| Logo's | Laser/afdruk |
| USB-grootte |
40.0*18.3*8.2mm |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-merk | Alcor/Chipsbrand/SMI, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROHS |
| Schrijfsnelheid | Hoger dan USB 3.0 50-80MB/S |
| Leessnelheid | Hoger dan USB 3.0 80-100MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |

| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
Kwaliteitsverbintenis
We hebben een systeem van kwaliteitscontrole documenten ontwikkeld, en hebben een geluid flash chip detectie engineering afdeling; elk product heeft drie keer een QC one-by-one detectie.
Wij produceren al CE, RoHS & FCC certificaten, en alle certificaten staan op onze website.
We hebben al een controle die doorgaat een beroemde klant stuurt een derde inspectie bedrijf hier (zoals HQTS, TUV).



