Specificaties van de professionele infraroodthermometer UT305S
| Prijs | USD$310 |
| MOQ | 2 |
| Tijd om te bezorgen | 10days |
| Merk | UNI-T |
| Plaats van herkomst | China |
| Modelnummer | UT305S |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 20PC |
| Brand Name | UNI-T | Modelnummer | UT305S |
| Plaats van herkomst | China | Minimale bestelhoeveelheid | 2 |
| Price | USD$310 | Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 20PC | Levertijd | 10 dagen |
Specificaties van de professionele infraroodthermometer UT305S
| Specificaties | UT305S |
| Temperatuurbereik (°C) | -50°C tot 2000°C |
| Temperatuurbereik (°F) | -58,0°F~3632°F |
| Precisiteit | ±1,0°C of ±1,0% |
| Herhaalbaarheid | 00,7°C of 0,7% |
| LCD-scherm | EBTN |
| LED-alarm voor hoge/lage temperatuur | √ |
| Afsloten van de trekker | √ |
| Resolutie | 0.1°C |
| D:S verhouding | 50:1 |
| Reactietijd | 250 ms (95% van de waarde) |
| Emissiviteit | 0.1~1.0 verstelbaar |
| Lasertype | Klasse 2 |
| Laservermogen | |
| Lasergolflengte | 630 nm tot 670 nm |
| Spectrumrespons | 8 μm tot en met 14 μm |
| Gegevensopslag | 99 |
| Algemene kenmerken | |
| Kracht | 9V batterij (1604S) |
| Afbeelding | 35 mm x 35 mm |
| Netto gewicht van het product | 310 g |
| Productgrootte | 172 mm x 113,5 mm x 53 mm |
| Standaard accessoires | Batterij, draagtas, Engels handleiding |
| Standaard individuele verpakking | Geschenkdoos |
| Standaardhoeveelheid per doos | 10 stuks |
| Standaard kartonnen maat | 425 x 335 x 365 mm |
| Bruto gewicht van standaard karton | 6.65kg |



