| Prijs | Negotiable |
| MOQ | Negotiable |
| Tijd om te bezorgen | 15-20Work day |
| Merk | UVIR Infrared Lamp |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE & ROHS |
| Modelnummer | SHG300045 |
| Verpakkingsdetails | Elke lamp in een cilinder. Dan in een professionele triplexdoos |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Brand Name | UVIR Infrared Lamp | Modelnummer | SHG300045 |
| Certification | CE & ROHS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | Bespreekbaar | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Levertijd | 15-20Work dag |
| Verpakkingsdetails | Elke lamp in een cilinder. Dan in een professionele triplexdoos | Specificatie | 8-14 mm |
| Naam | elektrische bescherming van glas halogeen convectie ovenlamp | Filament temp | 1100-2600c |
| Reactietijd | 1-2s | Stroom | 150-6000W |
| Spanning | 45-480V | Coating | Goud |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Merknaam | UVIR-infraroodlamp |
| Specificatie | 8-14 mm |
| Naam | Elektrische beschermingsglashalogeenconvectieovenlamp |
| Filamenttemperatuur | 1100-2600°C |
| Reactietijd | 1-2s |
| Kracht | 150-6000 W |
| Spanning | 45 tot en met 480 V |
| Verpakkingen | Goud |
| Type | 3D-type |
|---|---|
| Reflectieve laag | Goud |
| Spanning (V) | 45 tot en met 480 V |
| Wattage (W) | 150-6000 W |
| Kwartsbuis (mm) | 8-14 mm |
| Vorm | 3D |
Als onze standaardparameters niet aan uw eisen voldoen, neem dan contact met ons op. Ons professionele team kan technisch advies en aangepaste tekeningen verstrekken.
Onze technische afdeling kan de optimale warmtelamp voor uw toepassing aanbevelen of op basis van uw specifieke technische vereisten op maat gemaakte oplossingen ontwerpen.
We waarderen uw 5 sterren positieve feedback. Ons geautomatiseerd systeem erkent alle feedback onmiddellijk, en we waarderen uw suggesties om ons te helpen onze diensten te verbeteren.
We bieden graag monsters aan voor uw evaluatie en testen.
"Kwaliteit is de prioriteit". UVIR handhaaft een strikte kwaliteitscontrole van begin tot eind. Onze fabriek is gecertificeerd met CE, ISO9001, RoHS en SGS normen.
We garanderen dat we alle bevestigde kwaliteitsproblemen compenseren.



