| Prijs | Negotiable |
| MOQ | Negotiable |
| Tijd om te bezorgen | 15-20 Work day |
| Merk | UVIR |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE & ROHS |
| Modelnummer | THG100162 |
| Verpakkingsdetails | Elke lamp in een cilinder. Dan in een professionele triplexdoos |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union |
| Brand Name | UVIR | Modelnummer | THG100162 |
| Certification | CE & ROHS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | Bespreekbaar | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union | Levertijd | 15-20 Werkdag |
| Verpakkingsdetails | Elke lamp in een cilinder. Dan in een professionele triplexdoos | Model-NR. | THG100087 |
| Materiaal | Glazen buis | Garantie tijd | 5000 uur |
| verwarmingsploeid | Wolfraam | Kleur | Goud |
| Type | B | Stroom | 1200W |
| Spanning | 230V | Totale lengte | 405 mm |
| Verwarmingslengte | 340 mm |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Modelnr. | THG100087 |
| Materiaal | Glastube |
| Garantietijd | 5000 Uur |
| Verwarmingsfilament | Wolfraam |
| Kleur | Goud |
| Type | B |
| Vermogen | 1200W |
| Voltage | 230V |
| Totale Lengte | 405mm |
| Verwarmingslengte | 340mm |
| Type | Twin Tube Kortegolf Halogeen Infrarood Verwarming Lamp |
|---|---|
| Afmeting | 11X23mm |
| Coating | Goud |
| Vermogen | 1200W |
| Voltage | 230V |
| Maatwerk | Beschikbaar voor voltage, wattage, lengte, voet, kabels en universele brandpositie |
| Voltage (V) | Wattage (W) | Twin Tube | Totale Lengte | Verwarmde Lengte | Ontwerptype | Goud | Wit | Helder |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 400 | 11x23 | 115 | 50 | B | THG100151 | THW100025 | THC100026 |
| 115 | 400 | 11x23 | 115 | 50 | B | THG100152 | THW100026 | THC100027 |
| 230 | 1200 | 11x23 | 405 | 340 | B | THG100162 | THW100036 | THC100037 |



