| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 120 working days |
| Merk | Sunnranpack |
| Plaats van herkomst | Gemaakt in China |
| Verpakkingsdetails | vacuümfolie of houten behuizing |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 30 |
| Brand Name | Sunnranpack | Plaats van herkomst | Gemaakt in China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 30 |
| Levertijd | 120 werkdagen | Verpakkingsdetails | vacuümfolie of houten behuizing |
1-4L rechthoekige eindmachine
De machine voor het maken van rechthoekige verfblikken is een gespecialiseerde industriële apparatuur die is ontworpen voor de productie in grote hoeveelheden van rechthoekige metalen eindjes (deksels/bodems) die worden gebruikt in verfblikken,verniscontainersDit geautomatiseerde systeem transformeert metalen spoelen of platen in nauwkeurig gevormde uiteinden die een veilige afdichting, structurele integriteit,en compatibiliteit met standaard rechthoekige verfblikken.
| Parameter | Typisch bereik |
|---|---|
| Productiesnelheid | 70 ¢ 170 eindjes per minuut |
| Materiaaldikte | 0.18·0,35 mm (binnenkast, TFS of aluminium) |
| Einddimensies | 60 × 80 mm tot 160 × 260 mm |
| Stroomvoorziening | 380 ∼415 V, 3-fase, 15 ∼30 kW |
Deze machine verbetert de productie-efficiëntie, vermindert materiaalverspilling en zorgt voor een consistente kwaliteit.ASTM) en het behoud van lekvrije prestaties onder veeleisende opslag- en transportomstandighedenModerne versies bevatten vaak IoT-geactiveerde monitoring voor voorspellend onderhoud en productie-analyse.



