| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | Super- curing |
| Plaats van herkomst | China |
| Modelnummer | UV-energiemeter |
| Betalingsvoorwaarden | L/C |
| Brand Name | Super- curing | Modelnummer | UV-energiemeter |
| Plaats van herkomst | China | Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Betalingsvoorwaarden | L/C |
UV-energiemeter
De UV-energiemeter is een professioneel instrument ontworpen voor het testen van UV-LED-lichtbronnen, ook wel UV-energietester genoemd. Met een spectraal responsbereik van 340 nm tot 420 nm kan het UV-LED-lampen meten over verschillende golflengtebanden, waaronder 365 nm, 375 nm, 385 nm, 395 nm en 405 nm, waardoor het de voorkeur geniet voor het testen van de energie en het vermogen van UV-LED-lichtbronnen.
Instrumentparameters
| Parameternaam | Specificaties |
| Spectraal bereik | 340 nm – 420 nm, gekalibreerd op 395 nm lichtbron |
| Bereik vermogensmeting | 0 – 200.000 mW/cm² |
| Vermogensresolutie | 1 mW/cm² |
| Bereik energiemeting | 0 – 999.999 mJ/cm² |
| Meetnauwkeurigheid |
H<50mW/cm²:±5mW/cm² H>=50mW/cm²:±10%H, ±5%H |
| Temperatuurbereik | -55°C – +125°C |
| Bemonsteringssnelheid | 2048 keer/seconde |
| Interval voor opslag van energiegegevens | 32 keer/seconde |
| Temp. Gegevensopslaginterval | 2 keer/seconde |
| Opnameperiode | 32 minuten |
| Voeding | 2 AAA-alkalinebatterijen |
| Weergave | 240*160 dot-matrix LCD-scherm |
| Diafragmadiameter testen | Φ10mm |
| Instrumentafmetingen | Diameter 120 mm * Dikte 13 mm |
| Instrumentgewicht | 245g |
Productdetails



