| Prijs | 500-1000USD |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | Super- curing |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | UV-energiemeter |
| Verpakkingsdetails | kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden | L/C |
| Leveringscapaciteit | 50 stuks per dag |
| Brand Name | Super- curing | Modelnummer | UV-energiemeter |
| Certification | CE | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 | Price | 500-1000USD |
| Betalingsvoorwaarden | L/C | Leveringscapaciteit | 50 stuks per dag |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | kartonnen doos |
UV Energiemeter
De UV-energiemeter is een professioneel instrument ontworpen voor het testen van UV LED-lichtbronnen, ook bekend als een UV-energiemeter. Met een spectrale responsbereik van 340 nm tot 420 nm kan het UV LED-lampen meten over verschillende golflengtebanden, waaronder 365 nm, 375 nm, 385 nm, 395 nm en 405 nm, waardoor het de voorkeurskeuze is voor het testen van de energie en het vermogen van UV LED-lichtbronnen.
Instrumentparameters
| Parameter Naam | Specificaties |
| Spectraalbereik | 340 nm – 420 nm, gekalibreerd bij 395 nm lichtbron |
| Vermogensmeetbereik | 0 – 200.000 mW/cm² |
| Vermogensresolutie | 1 mW/cm² |
| Energymeetbereik | 0 – 999.999 mJ/cm² |
| Meetnauwkeurigheid | HH>=50mW/cm²:±10%H, ±5%H |
| Temperatuurbereik | -55°C – +125°C |
| Bemonsteringssnelheid | 2048 keer/seconde |
| Opslaginterval vermogensgegevens | 32 keer/seconde |
| Opslaginterval temperatuurgegevens | 2 keer/seconde |
| Opnameperiode | 32 minuten |
| Voeding | 2 AAA alkaline batterijen |
| Display | 240*160 dot matrix LCD |
| Diameter testopening | Φ10mm |
| Afmetingen instrument | Diameter 120 mm * Dikte 13 mm |
| Gewicht instrument | 245g |
Productdetails



