| Prijs | 600-1200 |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 8-10 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | NT-93420 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 90cm×30cm×30cm (verwijzing) |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 500pcs per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NT-93420 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1PCS | Price | 600-1200 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 500pcs per maand |
| Levertijd | 8-10 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 90cm×30cm×30cm (verwijzing) |
| Typische toepassing | Vloeistof, stoom, gasmedium, stevig oppervlak | Productmodel | NH-93420 |
| Antennetype | Kabel, harde staaf, anticorrosieve kabel, anticorrosief staaftype | Meetbereik | -200~+1600 ℃ |
| Materiaal behuizing | aluminium (optioneel) | Laadvermogen | 0~500Ω |
| Levering van stroom | 24Vdc | Signaaluitgang | 4-20 mA /HART/RS485/Modbus |
ProcesRverrekenbaarheid NT1-93420TtemperatuurTverlosserSnelle reactiesnelheidVoorVloeistof Toepassingen
UniekSbeveiligingTechnologie NT1-93420 temperatuurTverlosser LaagEnervigCVeronderstelling Werkingsbeginsel
NT-93420 temperatuurzender is een instrument dat temperatuurvariabele omzet in standaard uitgangssignaal.Het wordt voornamelijk gebruikt voor de meting en controle van temperatuurparameters in industriële processenDe sensor is samengesteld uit een thermocouple of thermische weerstand. De signaalconverter bestaat hoofdzakelijk uit een meeteenheid, die wordt gebruikt voor het meten van de temperatuur.signaalverwerkings- en conversie-eenheidSommige zenders hebben beeldschermen, en sommige hebben de veldbusfunctie,met een vermogen van meer dan 50 W, maar niet meer dan 150 W,.
NT-93420 temperatuurzender gebruikt thermoparen en thermische weerstanden als temperatuurmetingselementen.De uitgangssignalen van de temperatuurmetingselementen worden naar de zendmodule gestuurd. na spanningsstabilisatiefiltering, operationele versterking, niet-lineaire correctie, V/I-conversie, constante stroom, omgekeerde bescherming en andere circuitverwerking,zij worden omgezet in 4~20mA 0-5V/0-10V stroomsignalen die lineair zijn met de temperatuur, of het signaal uitzenden met RS485 protocol.
NT1-93420 temperatuurTverlosser Ontwerp kenmerk
◎Unieke sensortechnologie om langdurige stabiliteit en procesbetrouwbaarheid te garanderen:
◎Laag energieverbruik en kleine afmetingen
◎Eenvoudige installatie, meerdere temperatuurmetingsbereiken beschikbaar
◎Gasvloeistof voor tweeledig gebruik, elk medium dat compatibel is met 316L
◎Meerdere lineaire analoge signalen zijn optioneel
◎Snelle reactiesnelheid, hoge nauwkeurigheid, uitstekende en duurzame structuur, sterke anti-interferentie mogelijkheid
◎Waterdicht, explosiebestendige, temperatuurbestendige en seismische
◎Het productontwerp en de productie voldoen aan hoge kwaliteitsnormen
NT1-93420 temperatuurTverlosserTechnischeParameter
| Typische toepassing | Vloeistof, stoom, gasmedium, vast oppervlak |
| Productmodel | NT1 vervoersdiensten |
| Type antenne | Kabel,harde staaf,corrosiebestendige kabel,corrosiebestendige staaftype |
| Meetbereik | -200 ~ +1600 °C |
| Schelpenmateriaal | Aluminium (facultatief) |
| Vervoervermogen | 0~500 Ω |
| Reactietijd | |
| Temperatuurverschil | +0,025%/°C |
| Tijddrift | minder dan ± 0,5% per jaar |
| Procesverbinding | Installatie van draad, flens, beugel (facultatief) |
| Protectiebuismateriaal | 1Cr18Ni9Ti of keramische of hoge aluminium buizen |
| Vervoerkracht | 24VDC |
| Signaaluitgang | Twee-draad systeem 4... 20mA DC drie-draad systeem 1~5VDC |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosiebestendige graad | BT1 BT2 BT3 BT4 BT4 BT5 BT5 BT6 BT6 BT6 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 BT7 |
※ Opmerkingen: de producten kunnen worden aangepast en ontworpen volgens de specifieke vereisten
NT1-93420 temperatuurTverlosserProducten Toepassing
Aardolie, chemische industrie, chemische vezels: textiel, rubber, bouwmaterialen: elektriciteit, metallurgie, geneeskunde, voedingsmiddelen en andere industriële velden.
Het is vooral geschikt voor meet- en regelingssystemen op basis van computers en kan ook worden gebruikt met instrumenten, zoals temperatuurmeting en controle van leidingen en ventilatiesystemen,hydraulisch en pneumatisch systeem, koelsysteem en verwarmingssysteem, watervoorziening en warmwatersysteem, airconditioning en automatisch systeem.