| Prijs | $200 to $1500 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Modelnummer | NYLD-S |
| Verpakkingsdetails | standaardverpakking voor uitvoer |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 300 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYLD-S |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van oorsprong | China |
| Minimum Order Quantity | 1 | Price | $200 to $1500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 300 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | standaardverpakking voor uitvoer |
| Installatiemodus | DN40-DN300 (type buisflens) | Omgevingstemperatuur | -25 ~ 55 ℃ |
| Opslagtemperatuur | -40~60℃ | Stroomrichting | Vooruit en achteruit |
| Nominale druk | 1.0M Pa (speciale druk kan worden aangepast) | Beschermingsgraad | IP68 |
NYLD elektromagnetische watermeter
De NYDe LD-S elektromagnetische watermeter is een op batterijen werkende elektromagnetische inductiewatermeter die overal kan worden geïnstalleerd zonder dat dit ten koste gaat van de nauwkeurigheid en prestaties. Er is geen hoofdstroomvoorziening nodig. Het is specifiek ontworpen voor individuele watertoepassingen zoals wateronttrekking, distributie van leidingnetwerken, meetkosten en irrigatie. Het beschikt over intelligente informatie en hoge meetprestaties, is eenvoudig te installeren en bespaart gebruikersinvesteringen.
De NYLD-S elektromagnetische watermeter(ook bekend als elektromagnetische stroommeter met batterijvoeding) maakt gebruik van een interne batterijvoeding zonder externe voeding, die geschikt is omdat het veldnet het elektriciteitsnet niet kan bereiken en het leggen van het elektriciteitsnet moeilijk is, vooral voor het monitoren, meten en regelen van leidingwatertoevoersystemen. HBLD / D batterijvoeding elektromagnetische flowmeterconverter, met behulp van ultra-low power circuittechnologie ontwerp efficiënte en betrouwbare excitatie, signaalverwerkingscircuitmeetfunctie, om ervoor te zorgen dat de converter een hoge betrouwbaarheid en stabiliteit heeft, terwijl tegelijkertijd efficiënte systeembeheertechnologie wordt gebruikt om het energieverbruik van het systeem aanzienlijk te verminderen, energiekosten te besparen terwijl het realiseren van nauwkeurige metingen.
NYLD elektromagnetische watermeter Technisch Parameters
| kaliber | DN 3~DN 600 |
| meetbereik | ≤10 m/s |
| flens | Voldoe aan de GB 9119-norm (standaard), koolstofstaal (optioneel roestvrij staal), andere normen om te onderhandelen |
| drukklasse | DN3~DN600 1,0,1,6,2,5,4,0 Mpa |
| voering materiaal | Natuurrubber, neopreen, polyurethaanrubber, PFA, F 46, PTFE polytetrafluorethyleen, ETFE |
| geleidbaarheid | ≥20μS/cm |
| Materiaal van de elektrode | 316 L, Harbin-legering, titanium, tantaal, platina-iridium-legering, roestvrij staal bedekt met wolfraamcarbide |
| gemiddelde temperatuur | - 25℃ ~/+ 80℃ |
| omgevingstemperatuur | - 25℃ ~/+ 60℃ |
| milieu-effect | <±0 . 1%/10℃ |
| intrinsieke fout | ± 0,5% van waardewaarde |
| herhaalbaarheidsfout | ≤±0 . 25% |
| Voedingsspanning | Ingebouwde accu's van 2 tot 519 Ah, spanning van 3,6 V (accu leeg en vervangbaar) |
| Levensduur van de batterij | Ruim 5 jaar (2 batterijen met 1/5 Hz respons) |
| Elektrische aansluiting | M 20 X 1,5 Afdichtingshuls, G 1 / 2,1 / 2 NPT |
| niveaus van bescherming | IP 65 / IP 68 (selecteerbaar) |
NYLD
elektromagnetische
watermeter
Classificatie
|
show |
Drie displayregels: met behulp van een 120-segmentcodeweergave kunnen de stroomsnelheid, debiet, het totale bedrag, de facturering, alarminformatie, batterijvermogen en andere gegevens- en informatieweergave worden gerealiseerd. Weergave-inhoud is selecteerbaar en kan zonder de magnetische veerschakelaar worden omgeschakeld naar bedieningsauthenticatie. |
|
Interne cumulatieve rekenmachine |
Voor de totale voorwaartse stroom kunnen de totale en de netto tegenstroom een cumulatieve berekening van 8 bits opleveren. |
|
Programmering |
Als de gegevens bij bestelling aan het Bedrijf worden verstrekt, worden de relevante gegevens in de converter voorbereid voordat ze de fabriek verlaten. Indien nodig is het eenvoudig om de converter opnieuw te programmeren via de communicatie-interface van de bovenste computer of de door de gebruiker geautoriseerde operator, en dit heeft geen invloed op de technische prestaties van de converter. |
|
Communicatiemodus |
RS 485-communicatie |
|
Reactieve modus |
Excitatiefrequentie van 1 / 15Hz; 2,5 Hz excitatiefrequentie; andere optioneel |
|
Voedingsspanning |
Standaardconfiguratie:
219
Ah
3,6
V
lithiumbatterij
met
hoge
energie
(niet
oplaadbaar) |
|
Levensduur van de batterij |
Twee
19Ah
hoogenergetische
lithiumbatterijen
met
een
excitatierespons
van
1/15
Hz
gedurende
5
jaar |
|
alarminformatie |
Een elektromagnetische debietmeter van het batterijtype kan de volgende alarmen bewaken: luchtverkeersleidingsalarm, sensorfout (open circuit van opwinding), tegenstroom, alarm voor bovenste en onderste stroom en leegraken van de batterij. Na het programmeren van het alarm kan het instrument de overeenkomstige alarminformatie weergeven na het bovenstaande alarm en kan de alarminformatie via de communicatie-interface aan de computer doorgeven. |
|
Temperatuur |
Bedrijfsomgevingstemperatuur:
-25℃
~60℃; |
|
Bescherming tegen de externe omgeving |
Eén lichaamsgrootte bereikt IP67, verdeeld in lichaamsgrootteconvertor IP67, sensor IP68 |
|
Gegevensparameters |
Instrumentparameters
en
meetgegevens
worden
opgeslagen
in
een
niet-vluchtig
geheugen
(doorgaans
10
jaar
bewaard).
Voor
de
gebruiksvereisten
van
meting
en
afwikkeling
heeft
het
instrument
een
mechanische
afdichting
en
een
elektronische
afdichting.
Twee
apparaten
kunnen
dit
effectief
voorkomen |



