| Prijs | $120 to $1300 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NT93420 |
| Verpakkingsdetails | 40cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NT93420 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $120 to $1300 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | 40cm×30cm×30cm |
| Meetbereik | -200 〜+1600 °C | Voeding | 24VDC (12VDC〜30VDC) |
| Procesaansluiting | Draad, Flens (optioneel) | Omgevingstemperatuur | -20〜+80 °C |
| relatieve vochtigheid | 5%-95% | Uurlijkse afwijking | minder dan ±0,5% per jaar |
| Beschermingsgraad | IP67 | Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) |
NT2202 temperatuurtransmitter sensor
NT1 warmteverwarming SensorWerken Beginsel
NT93420 temperatuurzender gebruikt thermocouple, thermische weerstand als temperatuurmetingselement, uitgangssignaal van temperatuurmetingselement naar zendermodule,door een constant drukfilter, werking versterking, niet-lineaire correctie, V / I conversie.4 〜 20 mA stroomsignaal 0-5V/0-10V spanningssignaal en RS485 digitaal signaaluitgang worden omgezet in 4 〜 20 mA stroomsignaal met een lineaire relatie met temperatuur.
NT1 warmteverwarming SensorTechnische parameter
| Typische toepassing | meting van de temperatuur van vloeistof-, stoom- en andere gasmiddelen of vaste oppervlakken in het bereik van -200 °C tot 1600 °C |
| Meetbereik | -200 〜+1600 °C |
| Precisiteit | ±0,1%, ±0,5% |
| Stroomvoorziening | De in punt 6.2.4.1 bedoelde verwarming moet worden uitgevoerd met een vermogen van meer dan 50 W. |
| Signaaluitgang | twee-draad 4...20mADC en drie-draad 1~5VDC |
| Omgevingstemperatuur | -20〜+80 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5% tot 95% |
| Procesverbinding | draad, bevestiging van flenzen (facultatief) |
| Vervoervermogen | 0〜500 Q |
| Reactietijd | W 350 mS |
| Stundendrift | minder dan ± 0,5% per jaar |
| Beschermingsmateriaal voor buizen | 1 Crl8Ni9Ti- of keramische of hoogaluminiumbuizen |
| Huismateriaal | aluminium (optioneel) |
| Interface-grootte | M27 x 2 of rechtstreekse keramische buis (facultatief) |
| Beschermingsniveau | IP67 |
※ Opmerking:Productenkan zijnaangepast volgenstot despecifieke vereistenvanGebruikers!
NT1 warmteverwarming SensorOntwerpkenmerken
◎
Eenvoudige
installatie
en
optioneel
temperatuurbereik;
◎
Gas-vloeistof
dubbele
functie,
elk
medium
compatibel
met
316L;
◎
Meerdere
lineaire
analoge
signalen
zijn
optioneel;
snelle
reactiesnelheid,
hoge
precisie,
uitstekende
en
duurzame
structuur,
sterke
anti-interferentievermogen;
◎
Goede
langdurige
stabiliteit,
laag
energieverbruik,
klein
volume;
◎
Waterdicht,
explosiebestendig,
hittebestendig,
seismisch.
Toepassingsgebied van NT93420 Temperatuurtransmittersensor
Petroleum, chemische stoffen, chemische vezels; Textiel, rubber, bouwmaterialen; Elektriciteit, metallurgie, geneeskunde; Temperatuurmeting ter plaatse, procescontrole in voedingsmiddelen en andere industriële sectoren;met een vermogen van niet meer dan 50 W, kan ook worden gebruikt met instrumenten, zoals: leidings- en ventilatiesysteem, hydraulisch en pneumatisch systeem, koelsysteem en verwarmingssysteem, watervoorziening en warmwatersysteem,airconditioningssysteem, temperatuurmeting en -controle van het automatiseringssysteem.