| Prijs | $800 to $3000 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYDE |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 200 stuks/voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYDE |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $800 to $3000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 200 stuks/voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Meetbereik | 0 - 2.5 g /cc (0 - 2500 kg /m3), 0 ~ 100,0% | Kalibratiebereik | 0 - 2.5 g /cc (0 - 2500 kg /m3), 0 ~ 100,0% |
| Nauwkeurigheid | ± 0,002 g /cc (± 2 kg /m3), ± 0,5% | Herhaalbaarheid | ± 0,001 g /cc (± 0,2 kg /m3) ± 0,1% |
| Werkdruk | 0 ~ 4MPa | Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃, -50 ~ 150 ℃ |
| Voeding | 24VDC, ≥50 Ma | Signaaluitgang | 4-20 MA, 0-1000Hz, RS485 Modbus RTU |
NYMD Stemvork Resonantiedichtheidsmeter
De NYDE plug-in dichtheidsmeter maakt gebruik van plug-in installatie en wordt veel gebruikt in leidingen. De dichtheid van het medium in open tanks en gesloten tanks wordt direct bepaald door de trillingsfrequentie die door de stemvork van de sensor die in het medium is geplaatst, wordt ontvangen. De ingebouwde temperatuursensor van de sensor zorgt voor temperatuurcompensatie.
Toepassingsgebied: De plug-in dichtheidsmeter kan real-time online dichtheidsdetectie uitvoeren. Het kan worden gebruikt voor procescontrole van producten met dichtheid als basisspecificatie of kwaliteitscontrole met een vast percentage of concentratiepercentage als referentie. Typische industrieën zijn de petrochemische industrie, de wijnindustrie, de voedingsmiddelenindustrie, de farmaceutische industrie en de minerale verwerking (zoals klei, carbonaat, silicaat, enz.), die specifiek worden gebruikt voor de interface detectie en menging van multi-product leidingen in de bovengenoemde industrieën. De dichtheidsdetectie, de eindpuntbewaking van de reactor en de interface detectie van de separator.
NYMD Stemvork Resonantiedichtheidsmeter Technisch Parameters
| Meetbereik | 0 – 2,5 g /cc (0 – 2500 kg/m3),0~100,0% |
| Kalibratiebereik | 0 – 2,5 g /cc (0 – 2500 kg/m3),0~100,0% |
| Meetnauwkeurigheid | ± 0,002 g /cc (± 2 kg/m3) ,±0,5% |
| Herhaalbaarheid | ± 0,001 g /cc (± 0,2 kg/m3) ±0,1% |
| Mediumtemperatuurbereik | -50°C~+150°C |
| Werkdruk | 4 MPa |
| Vloeistofviscositeitsbereik | 0–600 cP |
| Temperatuurcoëfficiënt | < 0,1 kg/m3/℃(±0,5%) Na correctie |
| Spanningsinvloed | Verwaarloosbaar |
| Ingebouwde temperatuursensor | Digitale sensor |
| Nat gemaakte materialen | 316L, 2205 Roestvrij staal, Hastelloy, Titaniumlegering |
| Coating van de vork | Standaard PTFE of PFA |
| Voeding | 24VDC, ≥50 mA |
| Analoge signaaluitgang | 4-20 mA, 0-1000 Hz, RS485 Modbus RTU |
| Uitgangsnauwkeurigheid (20°C) | ±0,1% van de aflezing of ±0,05% FS |
| Uitvoerherhaalbaarheid (-40~+85°C) | ±0,05% FS |
| Procesaansluiting | DIN 50 PN16 DIN 50 PN40 |
| IDF en RJT sanitair | |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Behuizing | Aluminiumlegering |
NYMD Stemvork Resonantiedichtheidsmeter Werkings Principe
De sensor werkt op basis van het principe van componenttrillingen, en het componentgedeelte is het deel van de stemvork dat in de gemeten vloeistof is ondergedompeld. Het stemvorkgedeelte induceert trillingen via een interne piëzo-elektrisch apparaat dat aan het onderste uiteinde van het vorklichaam is bevestigd. De oscillatiefrequentie wordt gedetecteerd door een secundair piëzo-elektrisch apparaat dat aan het andere uiteinde van het vorklichaam is bevestigd, en vervolgens wordt het signaal versterkt door het circuit aan de bovenkant. De dichtheid van de vloeistof is nauw gerelateerd aan de trillingsfrequentie wanneer de gemeten vloeistof stroomt. Wanneer de dichtheid van de gemeten vloeistof verandert, verandert ook de trillingsfrequentie wanneer de vloeistof stroomt. Via de volgende vergelijking kan de dichtheid van de gemeten vloeistof nauwkeurig worden berekend.
D= K0+K1T+K2T2
D= Niet-gekalibreerde dichtheid van het gemeten medium (kg/m3)
T= Trillingsfrequentie (μs).
K0 , K1 , K2= constante
Tijdens het proces van dichtheidsdetectie kan de NYDE plug-in dichtheidsmeter automatisch de invloed van temperatuur op de dichtheid (D) van het gemeten medium compenseren, en druk heeft geen significante invloed op de dichtheid.
NYMD Stemvork Resonantiedichtheidsmeter Ontwerpkenmerken
◎ Geschikt voor tank-, leiding-, stromings- of statische mediumdichtheidsmeting. Geschikt voor het meten van hoge temperatuur, lage temperatuur, met onzuiverheden en hoogviskeuze media.
◎ Microprocessor-gebaseerd elektronisch conversieapparaat, geïntegreerde signaalverwerking, berekenings- en diagnostische functies.
◎ Continue online meting van vloeistofdichtheid en temperatuur, hoge precisie, veiliger en betrouwbaarder, kan direct worden gebruikt voor procescontrole.
◎ Het kan rechtstreeks communiceren met een pc via de RS485-interface. Gebruikers kunnen knooppunten rechtstreeks configureren, storingen diagnosticeren en gegevens online vastleggen.
◎ De basale dichtheid, concentratiepercentage, massapercentage, volumeprocent en andere parameters kunnen worden berekend tijdens het meten van dichtheid en temperatuur.
Uitstekende overdrukbeschermingsstructuur, superieure temperatuurstabiliteit, volledig gelaste afdichting, solide en betrouwbaar ontwerp.
◎ Eenvoudig te installeren en te gebruiken, vloeistof inbrengen kan de aflezing weergeven.
◎ Eenvoudig onderhoud, geen regelmatige reiniging.
◎ Kalibratie zonder standaard referentiebron, geen laboratoriumkalibratie, geen procesonderbreking.
◎ Het intrinsiek veilige type kan worden gebruikt op gevaarlijke locaties, en het sanitaire type kan worden geïnstalleerd op voedselproductielocaties.



