| Prijs | $450 to $1700 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Modelnummer | NYSP-M18 |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M18 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $450 to $1700 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 5-7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Toepassingen | Isolerende vaste stof, isolerende vloeistof | Sondetype | Niet-geïsoleerde flexibele kabel |
| Meetbereik | 0~30m | Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens (optioneel), |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40 ∼ 150 °C |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Voeding | (13-35) VDC |
NYSP-M18 RF-toegangsniveaumeter
De NYSP-M17 Rf-toegangsniveaumeter is gebaseerd op het principe van producten voor de continue meting van de toegangsniveaus van radiofrequenties.Het product heeft een hoge stabiliteit,hoge gevoeligheid en brede toepassingen, enz.In vergelijking met de traditionele capacitieve materialenniveaumeter, het gebruik van modulaire ontwerp, kan beknopt en gemakkelijk te realiseren het instrumentenstel, eenmaal ingesteld,kan normaal worden gebruikt en levenslang gratis onderhouden worden.Mogelijk maakt gebruikers intuïtief te begrijpen van de status van het gebruik van apparatuur, en omgaan met de problemen op tijd, in de complexe industriële gelegenheden, evenals veilig en betrouwbaar.
Rf Toelatingniveau MetersTechnische parameter
| Toepassingen | Isolatieve vaste stof, isolerende vloeistof |
| Proeftype | niet-geïsoleerde flexibele kabels |
| Meetbereik | 0 tot 30 m |
| Procestemperatuur | -40 ∼ 150°C |
| Omgevingstemperatuur | -40 °C ~ + 70 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C ~ + 65 °C |
| Procesdruk | -0,1 ∼8,0 MPa |
| Stroomvoorziening | (13-35) vDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procesverbinding | Draad/vlies ((selectief) |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 (selectief) |
| Vertraging: | 0 ~ 30 s verstelbaar |
※ Opmerking:Productenkan zijnaangepast volgenstot despecifieke vereistenvanGebruikers!
Rf Toelating Niveau MetersOntwerpkenmerken
◎
Het
unieke
ontwerp
van
het
schild
van
het
stuur
kan
het
vermogen
om
te
weerstaan
aan
het
hangen
verbeteren
◎Geen
dode
zone
meting,
kan
worden
toegepast
op
meer
dan
tien
of
zelfs
een
paar
cm
niveau
metingen
◎De
uitgang
van
de
stabiele
en
betrouwbare,
vliegas,
blanken,
waterdamp,
kristallisatie,
was
◎Geen
activiteiten,
geen
gemakkelijk
versleten
onderdelen,
vaak
zonder
reiniging
en
onderhoud,
debugging
Rf Toelating Niveau MetersInstallatievereisten
Opmerking: