| Prijs | $45.0~$95.0 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | NT-93420-Pt100 |
| Verpakkingsdetails | 40*30*30cm Karton |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 500 stks/pre maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NT-93420-Pt100 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1pc | Price | $45.0~$95.0 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 500 stks/pre maand |
| Verpakkingsdetails | 40*30*30cm Karton | Materiaal | RVS 304 |
| Uitvoer | 4-20 mA, RS485 | Levering van stroom | 9-36VDC |
| Nauwkeurigheid | 0,2% FS | Omgevingstemperatuur | -20~+85℃ |
| Bescherming | IP65 | Verbinding | Draad |
| Garantie | een jaar | Temperatuurbereik | -40°C tot +500°C |
PT100 Watertemperatuur sensor voor landbouw
PT100 Watertemperatuursensor voor landbouw:
PT100-watertemperatuursensor voor landbouw wordt gegenereerd door het sensorweerstandseffect bij temperatuur, om een differentialspanningssignaal te produceren dat door de speciale verwerkingseenheid wordt omgezet,dit signaal via een speciale versterker, het bereik dat overeenkomt met het signaal in een standaard analoog of digitaal signaal.
PT100 Watertemperatuursensor voor landbouwdoeleinden:
Breedspanningsvoeding,
niet-lineaire
correctie,
hoge
nauwkeurigheid
Kleine
afmetingen,
lichtgewicht,
gemakkelijk
te
installeren
Bliksem,
ontwerp
voor
interferentie
met
de
afgesloten
frequentie,
vermogen
om
interferentie
te
voorkomen
Bescherming
tegen
omgekeerde
bedrading
en
overspanning,
bescherming
tegen
stroombeperking
PT100 watertemperatuursensor voor landbouw toepassingen:
Geschikt voor sanitaire installaties of holtes binnen de lichaamstemperatuur, niet-gevaarlijke algemene scène.
PT100 Watertemperatuursensor voor landbouwtechnische parameter:
| Metingsmiddelen | Vloeistof |
| Meetbereik | -50-300 °C |
| Stroomvoorziening | 9 ~ 36VDC |
| Uitgangssignaal | 4 ~ 20mA, RS485 |
| Proefmateriaal | van roestvrij staal 304 |
| Klasse van nauwkeurigheid | ± 0,5 °C |
| Omgevingstemperatuur | -40 ~ 85 °C |
| Stabiliteit | ± 0,1% FS / Jaar |
| Bescherming | IP65 |
| Drukniveau | 10MPa (boven kan worden aangepast) |
| Maximaal vermogen | Stroomtype ≤0,02Us (W) Spanning-≤0,008Us (W) Mumeric ≤0,015Us (W) Opmerking: Us = voedingsspanning |
| Beladingskenmerken |
Stroombelasting
≤
{(Us-7)
÷
0,02
(Us
=
voedingsspanning)
}
Ω Spanningstypebelasting ≥100kΩ |