| Prijs | $85.0~$280.0 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Certification | Explosion-proof certificate,SIL3 |
| ModelNumber | NT-93420-II |
| Verpakkingsdetails | 40*30*30cm Karton |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 500 stks/pre maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NT-93420-II |
| Certification | Explosion-proof certificate,SIL3 | Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1pc | Price | $85.0~$280.0 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 500 stks/pre maand |
| Verpakkingsdetails | 40*30*30cm Karton | Meetbereik | -200-500 ℃, 0 ~ 1000 ℃, 0 ~ 1300 ℃, 0 ~ 1600 ℃ |
| Voeding | 24Vdc | Nauwkeurigheid | 0,5 ℃, 0,2 ℃, 0,1 ℃ (intervalinstelling) |
| Beschermingsgraad | IP65 | Reservemachtsconsumptie | <0,02 mA |
| Werkomgeving | Temperatuur - 20 °C ~ 60 °C; vochtigheid <9 0% | Weergave | LCD-scherm |
| Uitvoer | 4-20 mA, RS485 |
Temperatuurtransmitter met hoog nauwkeurig LCD-display 4-20mA
Temperatuurtransmitter met hoog nauwkeurig LCD-display 4-20mA Beschrijving:
De hoog nauwkeurige temperatuurtransmitter met LCD en hart 4-20mA output is een hoogwaardig apparaat dat thermocouple/RTD/ohm/mA input ontvangt en mA output met hart communicatieprotocol. Drie interne toetsen om parameters in te stellen. Nul-span kalibratie kan worden bereikt via hart of toetsenbord.
Technische parameters van de temperatuurtransmitter met hoog nauwkeurig LCD-display 4-20mA:
| Item | Temperatuurtransmitter met hoog nauwkeurig LCD-display 4-20mA |
| Meetbereik | -200-500 °C, 0~1000 °C, 0~1300 °C, 0~1600 °C |
| Nauwkeurigheid | 0,2 °C, 0,1 °C |
| Display | LCD/LED |
| Voeding | 24V |
| Stand-by stroomverbruik | |
| Werkomgeving | Temperatuur - 20 °C ~ 60 °C; vochtigheid |
| Explosieveilige klasse | ExdIICT6 (optioneel) |
| Procesaansluiting | M27×2; M20*1.5; flens |
| Materiaal sonde | Roestvrij staal 304, 316, 316L, GH3030, GH3039, Sic-Si keramiek, SiC keramiek etc. |
Kenmerken van de temperatuurtransmitter met hoog nauwkeurig LCD-display 4-20mA:
1.
Behuizing
van
aluminiumlegering
2.
Geïmporteerde
temperatuursensor,
hoge
anti-interferentie
3.
Bespaart
kosten
voor
compensatie
van
aansluitdraad
en
installatie
4.
Breed
bereik
van
-200
°C
-
1600
°C.
5.
Koude-eindcompensatie
en
niet-lineariteit
correctiecircuit
6. Eenvoudige structuur, gemakkelijk te produceren
7. Eenvoudige installatie, lage kosten
8. Kleine inertie
9. Meet temperatuur via elektrisch signaal, voldoet aan de vraag naar meting en regeling op afstand
10. Geschikt voor verschillende meetvereisten (speciale locatie of smalle plek), zoals temperatuurmeting op punt of oppervlak.
Details van de temperatuurtransmitter met hoog nauwkeurig LCD-display 4-20mA:
