| Prijs | $265.0~$480.0 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Certification | Explosion-proof certificate,SIL3,CE |
| Modelnummer | NY3051-DP |
| Verpakkingsdetails | 40*30*30cm Karton |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 500 stks/pre maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NY3051-DP |
| Certification | Explosion-proof certificate,SIL3,CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1pc | Price | $265.0~$480.0 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 500 stks/pre maand |
| Verpakkingsdetails | 40*30*30cm Karton | Drukbereik | 0-700Kpa |
| Nauwkeurigheid | 0,2% FS | Materiaal | 316sensor |
| Analoge uitgang | tweedraads 4-20mADC | Voedingsspanning | 12.5-45VDC |
| Vermogensverandering | Minder dan 0.16cm3 | Gemiddelde temperatuur | -40~104℃ |
Liquid Smart Differentiële Druk Transmitter Sensor
Liquid Smart Differential Pressure Transmitter Sensor Beschrijving:
Liquid Differential Pressure Transmitter Sensor is het resultaat van een combinatie van zelf ontwikkelde anti-jamming,hoge stabiliteit digitale schakelingen en de invoering van buitenlandse Single crystal resonant silicium sensor technologieDe prestaties zijn veel beter dan onze binnenlandse metaal capacitieve sensor technologie zender, en de belangrijkste show in het veld nul stabiliteit en langdurige operationele stabiliteit, en snelle reactie.
Liquid Smart Differential Pressure Transmitter Sensor Parameters:
| Bereikcode | Bereik | Meetbereik | |
| - Min. | Max, ik ben er klaar voor. | ||
| 4 | 0.374KPa | 37.4KPa | - 37 jaar.4~37.4KPa |
| 5 | 1.868KPa | 186.8KPa | -186. -Hoezo?8~186.8KPa |
| 6 | 6.9KPa | 690 KPa | - 690~690 KPa |
| 7 | 20.68KPa | 2068 KPa | -2068~2068 KPa |
| Output | Analoge uitgang: twee-draad 4-20mADC |
| Digitale uitgang: twee-draad 4-20mADC en variabel digitaal signaal dat zich op elkaar legt in overeenstemming met HART | |
| Stroomvoorziening | voedingsspanning 24VDC |
| Beperkte belasting | Maximale belastingweerstand Rmax in lus, bepaald door de voedingsspanning, zie onderstaande tekening. |
| Communicatieafstand | Max. 1,5 kilometer, multi-adres communicatie kan 15 slimme zenders max verbinden. |
| Afbeelding | 4 digitale display, 5 cijfers LCD display, wijzertype. |
| Explosiebestendige | ExiallCT5;type explosiebestrijding |
| Nulverschuiving | Kan positieve of negatieve overdracht, maar mag de maximale waarde niet overschrijden |
| Temperatuur | Omgevingstemperatuur -40-85°C(Wanneer LCD wordt gekozen: -20- 70© |
| Gemiddelde temperatuur | -40〜104°C |
| Statische druk en eenzijdige overdruk | 3.45KPa ((absolute druk)〜31.2MPa (metingspanning) |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5〜98% RH |
| Tijd voor de start | minder dan 5 seconden. |
| Verandering van de capaciteit | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Vochtigheid aanpassen | 0.20〜25 seconden |
| Alarmerende storing | Als er een storing optreedt, zal automatisme diagnose functie 3,9 of 21,0mA output |
| Configuratiebescherming | Om te voorkomen dat de gegevens willekeurig worden gewijzigd, kan software of beveiligde schakelaar gebruiken om de gegevens te vergrendelen. |
Liquid Smart Differential Pressure Transmitter Sensor kenmerken:
Technologie
voor
eenkristalresonante
siliciumsensoren
Superprestaties,
gebruikt
om
druk,
drukverschil
en
temperatuur
te
meten..
Genauigheid:
±0,075%~±0,1%F.S/±0,2%F.S.
Stabiliteit:
≤
0,2%
Standaard
4~20mA,
RS-485
communicatie-interface
Ondersteuning
van
de
verbetering
van
de
basistechniek
voor
de
controle
van
de
scène
Kleine
temperatuureffecten
Een
klein
statisch
effect
Overbelasting
kan
2
keer
bereiken

Liquid Smart Differential Pressure Transmitter Sensor Toepassing:
Compatibel
met
316LSS,
niet-corrosieve
vloeistoffen.
De
scheepvaart-
en
luchtvaartindustrie.
Hydraulisch
druk-
en
pneumatisch
besturingssysteem
Toepasselijk
in
de
aardolie-industrie,
chemische
industrie,
elektriciteit,
metallurgie,
hydrologie
enz.