| Prijs | $280 to $1500 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | Nyll-CH |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | Nyll-CH |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $280 to $1500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Kaliber | 300 - 3000 mm | Snelheidsbereik van het debiet | 0,5-10 m/s |
| Nauwkeurigheid | ±0,5%R, ±1%R (onder DN200) | Signaaluitgang | 4~20 m A;RS 485;HART-protocol;MODBUS-protocol |
| Omgevingsvochtigheid | 5%~95% | Beschermingsgraad | Ip65, het kan worden aangepast tot IP68 |
| Elektrogeleiding | > 50μs/cm | Gemiddelde temperatuur | - 20℃ ~+ 130℃ |
Slag cement corrosief vloeibare water 4-20ma Plug-in Invoegtype Elektromagnetische invoegstroommeter
De
NYLL-CR
plug-in
elektromagnetische
stroommeter
is
een
nieuwe
stroommeter
die
is
ontwikkeld
op
basis
van
de
elektromagnetische
stroommeter
voor
pijpleidingen.gericht
op
de
moeilijke
installatie
en
de
hoge
kosten
van
de
pijpleiding,
volgens
Nikura
magnetic
(NIKURADS)
Principe:
de
gemiddelde
doorstroming
van
de
vloeistof
wordt
gemeten
om
de
volume
van
de
vloeistof
te
verkrijgen.de
plug-in
elektromagnetische
stroommeter
kan
worden
geïnstalleerd
zonder
water
te
stoppenDe
succesvolle
ontwikkeling
van
de
plug-in
elektromagnetische
stroommeter
biedt
een
nieuwe
methode
voor
de
detectie
van
de
vloeistofstroom.
De
plug-in-type
werkt
volgens
Faradays
wet
van
elektromagnetische
inductie,
net
als
de
pijpleiding
flens
elektromagnetische
stroommeter.
Elektromagnetische invoegstroommeter Technische Parameters
| Kaliber | 300 - 3000 mm |
| Versnellingsbereik van de stroom | 0, 1 ‰ 10 m/s |
|
Precisie |
0. 5 ̊10 m/s: ±1 ̊5 % FS; 0. 1 ̊0 ̊5 m/s: ±2 ̊0 % FS 0. 1 ‰ 10 m/s: ±2 ‰ 5 % FS ((FS verwijst naar 40% tot 100% volle stroming) |
| Elektrogeleidbaarheid | > 50 μs/cm |
| Rechte pijpleiding | De voorste 5 DN en de achterste 3 DN |
| Gemiddelde temperatuur | - 20 °C + 130 °C |
| Omgevingstemperatuur | - 20 °C + 60 °C |
| Voltage weerstaan | 1, 6 Mpa |
| Beschermingsniveaus | IP 65, IP 68 |
| Elektrodemateriaal | 316 L roestvrij staal |
| Uitgangssignaal | 4 - 20 m A;RS 485;HART-protocol;MODBUS-protocol |
| Sensormateriaal | roestvrij staal |
| Operationeel beginsel | 220 VAC, tolerantie15 % of 24 VDC, golfgolf≤5 % |
| Capaciteitsfactor | 6. 5 W |
| Niveaus van de drukweerstand | ≤1,6 Mpa |
Elektromagnetische invoegstroommeter Ontwerpkenmerken



