| Prijs | $280 to $1500 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Modelnummer | NYLD-CR |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYLD-CR |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $280 to $1500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Kaliber | 300 - 3000 mm | Snelheidsbereik van het debiet | 0,5-10 m/s |
| Nauwkeurigheid | ±0,5%R, ±1%R (onder DN200) | Signaaluitgang | 4~20 m A;RS 485;HART-protocol;MODBUS-protocol |
| Omgevingsvochtigheid | 5%~95% | Beschermingsgraad | Ip65, het kan worden aangepast tot IP68 |
| Elektrogeleiding | > 50μs/cm | Gemiddelde temperatuur | - 20℃ ~+ 130℃ |
Drijfmest Cement Corrosief Vloeibaar Water 4-20ma Plug-In Insteektype Elektromagnetische Insteekstroommeter
NYLD-CRserie intelligente elektromagnetische flowmeter is een nieuwe generatie volledig intelligente flowmeters ontwikkeld door ons bedrijf op basis van het elektromagnetische inductieprincipe van Faraday. De elektromagnetische flowmeter kan niet alleen de volumestroom van geleidende vloeistof meten, maar ook de volumestroom van corrosieve vloeistoffen zoals sterk zuur en alkali, en zelfs vloeistof-vaste tweefasige suspensievloeistof zoals modder, pulp en pulp. Het wordt veel gebruikt op het gebied van aardolie, chemische industrie, metallurgie, textiel, farmacie, voedsel en drank, papierproductie, elektriciteit, stedelijke watervoorziening en -afvoer en milieubescherming.
Plug-in insteektype Elektromagnetische insteekstroommeter Technisch Parameters
| Kaliber | 300 - 3000 mm |
| Snelheidsbereik van het debiet | 0 . 1~10 m/s |
|
Precisie |
0 . 5~10 m/s: ±1. 5% FS; 0 . 1~0. 5 m/s: ±2. 0% FS 0 . 1~10 m/s: ±2. 5% FS (FS verwijst naar 40% tot 100% volledige bereikstroom) |
| Elektrogeleiding | > 50μs/cm |
| Recht pijpgedeelte | De voorste 5 DN en de achterste 3 DN |
| Gemiddelde temperatuur | - 20℃ ~+ 130℃ |
| Omgevingstemperatuur | - 20℃ ~+ 60℃ |
| Bestand tegen spanning | 1. 6 MPa |
| Niveaus van bescherming | IP65, IP68 |
| Materiaal van de elektrode | 316 L roestvrij staal |
| Uitgangssignaal | 4 - 20 m A;RS 485;HART-protocol;MODBUS-protocol |
| Sensormateriaal | roestvrij staal |
| Operationeel principe | 220 VAC, tolerantie15% of 24 VDC, rimpelgolf≤5% |
| Capaciteitsfactor | 6,5 W |
| Drukweerstandsniveau | ≤1,6 MPa |
Alles-in-één-type(Zoals
weergegeven
in
de
afbeelding:
links)
De
elektromagnetische
stroommeterconverter
maakt
gebruik
van
een
nieuwe
excitatiemethode,
die
een
laag
stroomverbruik,
een
stabiel
nulpunt
en
een
lange
levensduur
heeft.
Gesplitst
type(Zoals
weergegeven
in
de
afbeelding:
rechts)
Naast
het
meten
van
de
stroom
van
algemeen
geleidende
vloeistoffen,
kan
de
gespleten
elektromagnetische
debietmeter
ook
de
volumestroom
van
vloeistof-vaste
tweefasige
stroom,
vloeistoffen
en
zouten
met
hoge
viscositeit,
en
sterke
zuren
en
sterke
alkalische
vloeistoffen
meten.
Plug-in insteektype Elektromagnetische insteekstroommeter Ontwerpkenmerken



