| Prijs | $345.0~$475.0 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi |
| Certification | CE,ISO9001 |
| ModelNumber | Nymfs-TMF |
| Verpakkingsdetails | 50*30*30cm kartondoos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1800pcs per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | Nymfs-TMF |
| Certification | CE,ISO9001 | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi |
| Minimumordehoeveelheid | 1pc | Price | $345.0~$475.0 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1800pcs per maand |
| Verpakkingsdetails | 50*30*30cm kartondoos | Nauwkeurigheid | 1,5% |
| Pijp maat | DN10-1500 | Stroom | 220V |
| Medium | Alle gassen | Stroomsnelheid | 0,1-100 Nm/s |
| Garantie | 1 jaar |
Compresslucht thermische massagasstroommeter Luchtstroommeter Fabrikant
Compressorlucht thermische massagasstroommeter Luchtstroommeter Fabrikant Beschrijving:
De thermische gasmassa-stroommeter is ontworpen op basis van het principe van thermische diffusie.De eerste controleert de werkelijke procestemperatuurwaardeDeze laatste handhaaft een constante temperatuurwaarde, zodat deze altijd hoger is dan de werkelijke procestemperatuur en een constant temperatuurverschil met de procestemperatuur behoudt.Hoe hoger de massa-stroom van het gas, hoe groter het koeleffect en hoe groter de energie die nodig is om het temperatuurverschil te handhaven.de massa-stroom van het gemeten gas kan worden verkregen door de energie van de verwarmer te meten.
Compressorlucht Thermische gasmassa-stroommeter Luchtstroommeter Fabrikant Parameters:
| Materiaal | Roestvrij staal, gietijzer |
| Afbeelding | 4 lijnen LCD-display |
| Precisiteit | ± 1% |
| Meetbereik | Alle gassen (behalve acetyleen) |
| Diameter (mm) | DN10-100 (type flense), DN125-1500 (type insert) |
| Stroompercentage | 0.1-100Nm/s |
| Output | Standaard: 4-20mA, optie: RS485/RS232 |
| Druk | 1.6Mpa, optie (2,5MPa, 4,0MPa, 6,4Mpa) |
| Kracht | Standaard: 24VDC/1.5A, optie: 220VAC |
| Gebruiksvoorwaarden | A. omgevingstemperatuur: -20 ~ +150 °C |
| B. gemiddelde temperatuur: 0 ~ + 200 °C | |
| C. relatieve luchtvochtigheid: 45-75% | |
| D. atmosferische druk: 86 kpa-106 kpa | |
| Beschermingsniveau | IP65 |
Compressorlucht Thermische massagasstroommeter Luchtstroommeter Fabrikant kenmerken:
1De thermische gasmassa-stroommeter heeft geen temperatuur- en drukcompensatie nodig voor de gasstroommeting.
2Het kan gas met een doorstroming van 0,5 Nm/s tot 100 Nm/s meten en kan ook worden gebruikt voor het detecteren van gaslekken.
3Eenvoudige installatie en onderhoud, indien de omstandigheden op locatie het toelaten, kunnen installatie en onderhoud zonder stilstand worden gerealiseerd.