| Prijs | $100 to $1300 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NuoYingJiaYe |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | Nycsul-n |
| Verpakkingsdetails | Norm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NuoYingJiaYe | ModelNumber | Nycsul-n |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $100 to $1300 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Norm |
| Productnaam | Ultrasoon modderwaterinterface-instrument | Bereik | 5m, 10m |
| Nauwkeurigheid | ±1%FS | Oplossing | 1 mm |
| Procestemperatuur | 0℃~+60℃ | Omgevingstemperatuur | -20℃~~60℃* |
| Voeding | 24Vdc | lengte van de sondenkabel | 10 meter (verlenging tot 60 meter) |
Ultrasoon Modder Water Interface Instrument
Kenmerkenvan Ultrasoon Modder Water Interface Instrument
Technische parameter van Ultrasoon Modder Water Interface Instrument
|
Type Inhoud |
vier-draads systeem/Split type |
| Meetbereik | 0~5m,0~10m |
| Dode band | Minder dan 0.5m,Minder dan 0.8m |
| Nauwkeurigheid | ±1%FS* (Standaardconditie *) |
| Resolutie | 1mm |
| Bundelhoek | Hoek 12 graden |
| Instrumentdisplay | Weergave van modderpositie, afstand, stroom, echogolfvorm en historische curve in het Chinees en Engels. |
| Voeding | DC12V~36V/30mA of AC85V~265V/5W |
| Analoge uitgang | 4~20mA/bit12 stroomuitgang, belasting minder dan 500 ohm |
| Digitale uitgang | RS485 / Modbus-RTU protocol(HART 5.0 kan worden geselecteerd) |
| Schakelaaruitgang | 2~4,contactvermogen 3A 250VAC / 5A 30VDC |
| Instrumentmateriaal | ABS |
| Sensor materiaal | 304 Roestvrij staal |
| Elektrische interface | PG11 |
| Procesinterface | G3/4 of G2 |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+60℃* |
| Proces temperatuur | 0℃~+60℃ |
| Waterdichtheidsklasse | Instrument :IP65 / Sensor :IP68 |
| Diepte van de waterlijn | Niet minder dan 0.5m |
| Lengte van de sensor kabel | 10 meter (verlenging tot 60 meter) |



