| Prijs | $7700.00/pieces |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 30 days |
| Merk | Haloo |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Certification | CE,FCC |
| Modelnummer | HL-ICE-B01 |
| Verpakkingsdetails | houten verpakking; standaard en veilig de uitvoerpakket |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit | Tevreden ons contacteren |
| Brand Name | Haloo | Modelnummer | HL-ICE-B01 |
| Certification | CE,FCC | Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 set | Price | $7700.00/pieces |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C | Leveringscapaciteit | Tevreden ons contacteren |
| Levertijd | 30 dagen | Verpakkingsdetails | houten verpakking; standaard en veilig de uitvoerpakket |
| naam | IJsmachines | Dimensie | H2020xB1180xD1470mm |
| Stroom | 5500W | Gewicht | 550 kg |
| Capaciteit | Volle doos is 100KG | Kleur | Wit, aanpasbaar logo |
| Materiaal | Verdikte gegalvaniseerde plaat + 304 roestvrij staal | Weergavetype | Touchscreen, LED |
| touchscreen | 21.5 inch Grootte | Betalingssysteem | Munten/bankbiljetten/creditcards/QR-codes |
| Spanning | AC 220 V, AC 110 V | Garantie | 1 jaar, leventechnische ondersteuning |
| Netwerkverenigbaarheid | Wi-Fi, Ethernet, 4G LTE | Integratie Capability | Software voor voorraadbeheer, cloudgebaseerd beheer |
| Speciale kenmerken | Teruggave van muntwissel, meerdere betalingsmogelijkheden, bewaking op afstand | Koelsysteem | compressor |
| Voorraadbeheer | Automatische voorraadbewaking | Stekkertype | Braziliaanse stekker, Japanse stekker, Amerikaanse stekker, Italiaanse stekker, Zwitserse stekker, I |
| Dienst na verkoop | Videotechnische ondersteuning, online begeleiding op afstand, reserveonderdelen zijn beschikbaar, so | Functie | Aangepaste afbeeldingen |
| IJs uitgang | 450KG/per dag | IJspakket | Automatisch inpakken van ijs |
| Afdichting van ijszakken | automatische afdichting | per zak | Het ijsgewicht binnen 1-10 kg kan willekeurig worden geselecteerd |
| Prestaties bij het maken van ijs | De ijsbereidingstijd bedraagt 15~25 minuten/tijd, afhankelijk van de temperatuur | Filtervoorbereiding | 3-traps filterelement*3, snelle wateropbrengst |
| Werkwijze voor het maken van ijs | Circulerende waternevel |
1. De behuizing is gemaakt van verdikte gegalvaniseerde staalplaat en de belangrijkste componenten zijn 304 roestvrij staal
| Productnaam |
450 IJs Verkoopautomaat |
| Modelnummer | HL-ICE-B01 |
| Afmetingen |
2020mm(H)*1130mm(B)*1480mm(D) |
| Capaciteit | 100KG |
| Gewicht | 550KG |
| Ijsopbrengst | 450KG/per dag |
| Capaciteit | Volle doos is 100KG |
| Ijspakket | Automatisch zakken van ijs |
| Ijszak afdichting | Automatische afdichting |
| Ijsbereidingsprestaties | Ijsbereidingstijd is 15~25 minuten/keer, beïnvloed door temperatuur |
| Stroomvoorziening | 110-220V AC, 50-60 Hz |
| Vermogen | 5500W |
| Filtervoorbereiding | 3-traps filterelement*3, snelle waterafgifte |
| Ijsbereidingsmethode | circulerende waterspray |
| Materiaal | Verdikte gegalvaniseerde plaat+304 roestvrij staal |
| Netwerkcompatibiliteit | Wi-Fi, Ethernet, 4G LTE |
| Integratiemogelijkheid | Voorraadbeheersoftware, Cloud-Based Management |
| Weergavetype | Touchscreen, LED |
| Touchscreen | 21,5 inch |
| Speciale functies | Wisselgeld teruggeven, Meerdere betalingsopties, Bewaking op afstand |
| Koelsysteem | Compressor |
| Voorraadbeheer | Automatische voorraadbewaking |
| Garantie | 1 jaar |
| Klantenservice | Video Technische Ondersteuning, Online Hulp op Afstand, Reserveonderdelen Beschikbaar, Software Update Services |
| Stekkertype | Braziliaanse stekker, Japanse stekker, Amerikaanse stekker, Italiaanse stekker, Zwitserse stekker, Israëlische stekker, Zuid-Afrikaanse stekker, Europese stekker, Australische stekker, Britse stekker |
| Functie | SDK |
| Eigenschap |
Aangepaste Afbeeldingen |
|
Haloo Management systeem |
Zelf ontwikkelde intelligente verkoopautomaat |
| Hoofdbord | Haloo intelligent moederbord |
| Cloud Achtergrond | Haloo cloud platform |
| Per zak | Ijsgewicht binnen 1-10 kg kan willekeurig worden geselecteerd |
| Verwarmingscapaciteit |
Niet beschikbaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Betalingssysteem | Munten/bankbiljetten/creditcards/QR-codes |
| Uiterlijk | Delicate en eenvoudige esthetiek |
Verpakt u de machines?
Ja,
u
kunt
ons
uw
artwork
met
logo
sturen,
wij
printen
het
uit
en
verpakken
de
machine.
Is de verzending van deur tot deur?
Sommige
landen
kunnen
van
deur
tot
deur
leveren.
Maar
we
geven
de
voorkeur
aan
EXW,
FOB
of
CIF.
Ondersteunt de machine creditcardbetaling?
Ja,
we
kunnen
een
Nayax-kaartlezer
op
de
machine
installeren,
die
creditcards
en
debetkaarten
ondersteunt
Hoe lang duurt de verzending?
Zuidoost-Aziatische
landen
5-10
dagen
verzending
over
zee
Europa
en
Amerika
25-28
dagen
verzending
over
zee
Aanbetalingen?
meestal
30%-50%
aanbetaling,
saldo
voor
verzending
Fabrikanten of derden?
Wij
zijn
direct
fabriek,
onze
fabriek
is
gevestigd
in
Dongguan
city,
Guangdong,
China.
Welkom
om
ons
te
bezoeken.
Kunnen we digitale updates over de voorraad krijgen?
Ja,
we
hebben
een
cloud
achtergrond
beheersysteem,
u
kunt
de
realtime
voorraad-
en
verkoopgegevens
controleren
via
het
cloudsysteem


