| Prijs | 10-45 USD |
| MOQ | 1 PCS |
| Tijd om te bezorgen | 7-15 working days |
| Merk | MBT |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | ISO, AISI, ASTM, GB, EN, DIN, JIS |
| ModelNumber | 304 |
| Verpakkingsdetails | houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit | 7000-8000 ton/maand |
| Brand Name | MBT | ModelNumber | 304 |
| Certification | ISO, AISI, ASTM, GB, EN, DIN, JIS | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | PCs 1 | Price | 10-45 USD |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T | Leveringscapaciteit | 7000-8000 ton/maand |
| Levertijd | 7-15 Werkdagen | Verpakkingsdetails | houten geval |
| Type | Gekleurde roestvrijstalen plaat | Standaard | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Cijfer | 304 | Vorm | bord |
| Techniek | PVD-kleurcoating | Oppervlaktebehandeling | Spiegel/haarlijn |
| Kleur coating | Goud Rood Win en Doelkleur | PVC-film | 8C |
| Dikte | 0,3-2,0 mm | Maat | 1219x2438mm/1500*3000mm |
4×8ft groene spiegel kleurplaat decoratie roestvrij staal kleurplaat met duurzame constructie en professionele materialen.
Meibaotai is de verkooponderneming van Foshan Meibaotai Stainless Steel Products Co., Ltd., een uitgebreide onderneming in roestvrij staal die productie, verwerking, conservering en opslag, verkoop,en uitvoerMet 10 jaar specialisatie in roestvrij staal materialen, inclusief onze binnenlandse markt bedrijf Foshan Wanjiashun roestvrij staal Co., Ltd, houden we ons aan "Pragmatisch, Communicatie,Integriteit en agressieve bedrijfsfilosofie, die zich inzet om klanten de beste prijzen en de meest professionele diensten te bieden voor hoogwaardige roestvrijstalen materialen.
| Type | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte | 0.3 mm - 3,0 mm |
| Grootte | 1000×2000mm, 1219×2438mm, 1219×3048mm, op maat gemaakt Max. breedte 1500mm |
| Graad | 201, 304, 304L, 316, 316L, 430 enz. |
| Beschikbare afwerkingen | - Nee, dat is niet waar.4, Haarlijn, Spiegel, Etched, PVD-Kleur, Embossed, Vibration, Sandblast, Combinatie, laminatie enz. |
| Beschikbare kleur | Goud, rozengoud, champagnegoud, koper, brons, zwart, blauw, paars, groen, enz. |
| Oorsprong | POSCO, JISCO, TISCO, LISCO, BAOSTEEL enz. |
| Verpakkingswijze | PVC + waterdicht papier + sterk zeewaardig houten pakket |
| Type | Gekleurde roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Standaard | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Graad | 304 / 316L / 430 |
| Vorm | Plaat |
| Techniek | PVD-coating |
| Kleurcoating | Goud Rood Winst en Doel Kleur |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel |
| Normale grootte | 1219 × 2438 mm / 1000 × 2000 mm |
| Gebruik | Alle interieur decoratieve |
| Verpakking | Export Houten behuizing |
| Oorspronkelijk materiaal | POSCO / JISCO / TISCO |
| PVC-folie | Double 70 micron PVC |



