| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 20kg |
| Tijd om te bezorgen | Shipped in 3-5 days after receive payment |
| Merk | Esun |
| Plaats van Oorsprong | CHINA |
| Certification | RoHs, REACH |
| ModelNumber | ES220B |
| Verpakkingsdetails | 20kg per zak |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Paypal |
| Leveringscapaciteit | 7000kg per dag |
| Brand Name | Esun | ModelNumber | ES220B |
| Certification | RoHs, REACH | Plaats van Oorsprong | CHINA |
| Minimumordehoeveelheid | 20kg | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Paypal | Leveringscapaciteit | 7000kg per dag |
| Levertijd | Verscheept in 3-5 dagen na ontvang betaling | Verpakkingsdetails | 20kg per zak |
| Trefwoorden | Zwart DTF-Poeder | verschijning | Zwart |
| Smeltpunt DSC | 95 -115 ℃ | Dichtheid ASTM D-792 | 1,20 gram ± 0,02 g/cm³ |
| Smeltindex ASTM D-1238 | 30gram±7 g/10min | Dringende Temperatuur | 110-130℃ |
Anti-sublimatie
TPU
warm
smeltpoeder
Zwart
DTF
poeder
voor
digitale
inkjetprinter
Black
DTF
Powder
Productbeschrijving
1DS220B
is
een
zwart
thermoplastisch
polyurethaan
poederig
warm
smeltlijm.
2.
DS220B
heeft
de
bijzondere
functie
van
het
voorkomen
van
kleurmigratie
(anti-sublimatie)
van
de
stof;
3Dit
poeder
heeft
kenmerken
van
zacht
handgevoel,
uitstekende
weerbaarheid,
rekbaarheid
en
goede
verwerkbaarheid
bij
lage
temperaturen.
Fysieke
kenmerken
van
zwart
DTF-poeder:
|
Vastgoed |
Criterium |
|
Sleutelwoorden |
Dtf zwart warm gesmolten lijmpoeder |
|
Uiterlijk |
Zwart poeder |
|
Dichtheid ASTM D-792 |
10,20 ± 0,02 g/cm3 |
|
Smeltepunt DSC |
95-115 °C |
|
Hardheid ASTM D-2240 |
80±3 Strand A |
|
Smeltindex ASTM D-1238 |
30±7 g/10min |
|
Grootte van het poeder |
80-200 μm, 150-250 μm |
Technische
parameters
voor
zwart
DTF-poeder
|
Bindingsparameters |
Temperatuur |
110-130°C |
|
|
Druk |
10,5-2,5 kg/cm2 |
|
|
Tijd |
5-10S |
|
Wasresistentie |
40°C |
Uitstekend. |
Zwart
DTF-poeder
Toepassing:
ESS220B
wordt
gebruikt
voor
het
warmteoverdrukken
van
textiel,
kleding
en
T-shirts
Zwart DTF-poeder Poeder
Schudpoeder schoonmaken
Dat komt niet zo makkelijk weg.
met een breedte van niet meer dan 15 mm
Wasbaar
Waarom u ons kiest
1We zijn milieuvriendelijke lijmbedrijven om de milieuprestaties van grondstoffen te garanderen.
2Eigen fabriek, efficiënte technische uitrusting, een aantal productielijnen
3. Professionele R & D-team, stel productie, onderzoek en ontwikkeling, verkoop als een van de nieuwe ondernemingen
4- Service, zorgvuldig, korte leveringscyclus
Zwarte
DTF-poeder
Verpakking:20
kg
per
zak.
Leveringsdetails:
Verzending
binnen
3-5
dagen
na
betaling
van
het
monster.
Voor
bulk
3-10
dagen,
afhankelijk
van
de
hoeveelheid
van
de
bestelling.
| Verpakking | 20 kg aluminium folie binnenste zak + kraft papier zak |
| Bewaringsvoorwaarden |
Bewaar in een koele, geventileerde, donkere, droge kamertemperatuur.
|

Veelgestelde
vragen
K1) Levert u een gratis monster? En hoeveel dagen duurt het?
Ja, we kunnen 0,3-0,5kg gratis monster leveren, alleen moet u de verzendkosten betalen.
We maken het monster binnen 1-2 werkende
Het transport duurt drie tot zeven dagen.
Wat is uw doorlooptijd?
2 tot 7 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid, we hebben bijna een veilige voorraad.
Q3) Hoe betaal ik voor mijn bestelling?
We accepteren T/T, Paypal en andere handelsverzekeringsbestellingen.



