| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 20kg |
| Tijd om te bezorgen | Shipped in 3-5 days after receive payment |
| Merk | Esun |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | RoHs, REACH |
| ModelNumber | ES220B |
| Verpakkingsdetails | 20 kg per zak |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Paypal |
| leveringscapaciteit | 7000 kg per dag |
| Brand Name | Esun | ModelNumber | ES220B |
| Certification | RoHs, REACH | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 20kg | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Paypal | leveringscapaciteit | 7000 kg per dag |
| Levertijd | Verzonden binnen 3-5 dagen na ontvangst van betaling | Verpakkingsdetails | 20 kg per zak |
| verschijning | Heet smelt lijmpoeder | Samenstelling | Polyurethaan |
| Dichtheid ASTM D-792 | 1.20±0.02 gram/cm ³ | Smeltpunt DSC | 95-115 graad |
| De Index van de smeltingsstroom ASTM D-1238 | 30g±7 g/10min | Hardheid | 80 ± 3 kust a |
Anti-sublimatie
zwart
poeder
TPU
hotmelt
poeder
voor
DTF
printer
printen
Hotmelt
poeder
productomschrijving
Dit
product
is
zwart
thermoplastisch
polyurethaan
poederachtig
hotmelt
lijm.
Het
heeft
de
speciale
functie
om
kleurmigratie
(anti-sublimatie)
van
de
stof
te
voorkomen.
Zacht
handgevoel,
goede
veerkracht,
rekbaarheid
en
uitstekende
verwerkbaarheid
bij
lage
temperaturen.
Het
heeft
uitstekende
hechteigenschappen
voor
textiel.
Hotmelt
poeder
fysieke
kenmerken:
| Eigenschap | Criterium |
| Uiterlijk | Zwart poeder |
| Samenstelling | TPU |
| Dichtheid ASTM D-792 | 1,2 ±0,03 g/cm³ |
| Smeltpunt DSC | 95-115 ℃ |
| Hardheid ASTM D-2240 | 80±3 Shore A |
| Smeltindex ASTM D-1238 | 30±7 g/10min |
| Poedergroottebereik | 0-80 μm, 80-200 μm, 150-250 μm |
| Bestandheid tegen vergeling (niveau) | / |
Hotmelt
poeder
technische
parameters
|
Hechtingsparameters |
Temperatuur | 110-130℃ |
| Druk | 1,5-2,5 kg/cm2 | |
| Tijd | 5-10S | |
| Wasbestendigheid | 40℃ | Uitstekend |
| Wasbestendigheid | 60℃ | / |
| Wasbestendigheid | 90℃ | / |

We
hebben
ook
hotmelt
poeder
voor
transfer
Kenmerken
TPU hotmelt poeder
1. Zacht en goede elasticiteit
2. Goed viskeus
3. Goede bestendigheid na het wassen, goede oplossingsbestendigheid
PES hotmelt poeder
1. Gebruik voor het verlijmen van enkele of meerdere lagen
2. Goede elasticiteit
3. Goede bestendigheid na het wassen of chemisch reinigen
PA hotmelt poeder
1. Gemakkelijk te pellen
2. Goede bestendigheid na het wassen, geschikt voor wassen op meer dan 60 graden,
3. Goede bestendigheid tegen enzymatische wassing
Hotmelt
poeder
toepassing:
DS225
wordt
gebruikt
in
textiel
en
kleding,
transferdruk,
transferpasta,
flockpasta
en
bronzingpasta.
Hotmelt
poeder
verpakking:
Verpakkingsdetails:
25
kg/zak.
Leveringsdetails:
Verzending
binnen
1-2
dagen
na
betaling
voor
monsters.
Voor
bulk
3-10
dagen,
afhankelijk
van
de
hoeveelheid
van
de
klantorder.
FAQ
V1). Levert u gratis monsters? En hoeveel dagen duurt het?
Ja, we kunnen 0,3-0,5 kg gratis monster leveren, u hoeft alleen de verzendkosten te betalen.
We maken het monster binnen 1-2 werkdagen
dagen en het duurt 3-7 dagen voor het transport.
V2). Wat is uw levertijd?
2-7 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid, we hebben bijna veilige voorraad,
V3). Hoe betaal ik voor mijn bestelling?
We accepteren T/T, Paypal en andere handelsverzekeringsorders.



