| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 20kg |
| Tijd om te bezorgen | Shipped in 3-5 days after receive payment |
| Merk | Esun |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | Oeko-tex |
| Modelnummer | ES227 |
| Verpakkingsdetails | 20 kg per zak (Kraft papieren zak) |
| Betalingsvoorwaarden | paypal, Alibaba |
| Leveringscapaciteit | 7500 kg per dag |
| Brand Name | Esun | Modelnummer | ES227 |
| Certification | Oeko-tex | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 20 kg | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | paypal, Alibaba | Leveringscapaciteit | 7500 kg per dag |
| Levertijd | Verzonden binnen 3-5 dagen na ontvangst van betaling | Verpakkingsdetails | 20 kg per zak (Kraft papieren zak) |
| Trefwoorden | dtf-poeder | Samenstelling | Polyurethaan |
| Hardheid | 75±3 Kust A | Smeltbereik DSC | 90-115 ℃ |
| Smeltstroomindex ASTM D-1238 | 25±8 g/10min | Pakket | 20kg/zak |
Goede elasticiteit Pure TPU 1 kg / zak DTF Hot Melt Powder Wit zelfklevend poeder voor afdrukken met warmteoverdracht
DTF-poeder Beschrijving
DTF-poeder is
een
thermoplastische
smeltlijm
in
polyurethaanpoeder.
Het
product
voelt
zacht
aan,
heeft
een
goede
veerkracht,
rekbaarheid
en
is
uitstekend
verwerkbaar
bij
lage
temperaturen.
Uitstekende
hechting
op
textiel.
DTF
Powder
is
een
gespecialiseerd
materiaal
dat
wordt
gebruikt
in
het
DTF-printproces
(Direct
to
Film)
voor
het
creëren
van
lijmlagen
op
gedrukte
ontwerpen.
DTF-poederFysieke kenmerken
|
Verschijning |
Wit poeder |
|
Samenstelling |
Polyurethaan |
|
Hardheid |
75±3 Kust A |
|
Smeltpunt DSC |
90-115 ℃ |
|
MI-index ASTM D-1238 |
25±8g/10min |
|
Weerstand tegen vergeling (niveau) |
2,0-3,0 |
DTF-poederTechnische
parameters
|
Verbindingsparameters |
Temperatuur |
110-130℃ |
|
Druk op |
1,5-2,5 kg/cm32 |
|
|
Tijd |
8-15S |
|
|
Wasbestendigheid |
40℃ |
Uitstekend |
|
60℃ |
Algemeen |
|
|
90℃ |
/ |
Aandacht
DTF-poederkan
worden
gebruikt
in
DTF,
textiel
en
kleding,
thermisch
transferprinten,
thermische
transferpasta,
massaalpasta,
bronzingpasta.
DTF
Poeder
in
textieldruk.
Nadat
een
ontwerp
op
een
DTF
PET-film
is
gedrukt,
wordt
het
TPU-kleefpoeder
over
het
gedrukte
ontwerp
aangebracht.
Wanneer
hitte
en
druk
worden
uitgeoefend,
smelt
het
TPU-kleefpoeder
en
hecht
het
ontwerp
aan
de
stof,
waardoor
een
duurzame
en
langdurige
overdracht
ontstaat.
DTF-transfers afdrukken Voordeel:
- Gemakkelijk te gebruiken: breng transfers aan op de stof met behulp van een hittepers of strijkijzer.
-
Milieuvriendelijk:
DTF
Opstrijkpatronen
produceren
minder
afval.
Rekbaar:
kant-en-klare
DTF-transfers
passen
zich
aan
rekbare
materialen
aan
en
behouden
hun
vorm
wanneer
ze
worden
uitgerekt.
DTF-poederFeedback
van
kopers
DTF-poeder Pakket
en
levering
Pakketdetails:
1kg,
2kg,
5kg,
20kg/bag
Levering:
verzonden
binnen
3-7
werkdagen
na
ontvangst
van
de
betaling
DTF-poeder Veelgestelde vragen
Q1).
Welk
type
smeltlijmpoeder
heeft
u?
Q2).
Biedt
u
een
gratis
monster
aan?
En
hoeveel
dagen
zal
het
duren?
Q3).Hoe betaal ik mijn bestelling?