| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 2ROLL |
| Tijd om te bezorgen | 1-3 working days after received the payment |
| Merk | East Sun |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Modelnummer | ES8614 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Brand Name | East Sun | Modelnummer | ES8614 |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China | Minimale bestelhoeveelheid | 2ROL |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Levertijd | 1-3 werkdagen na ontvangst van de betaling |
| Kleur | Mistig doorschijnend | Bescherming vrijgeven | Pergamijnpapier |
| Dikte bereik | 0,025 mm - 0,30 mm | Breedte bereik | 5 mm - 1580 mm |
TPU Hot Melt Lijm Film voor Leren Tassen Hoogwaardige Tpu Hot Melt Lijm Film
Dit product is een thermoplastische hot-melt lijm film, die wordt ondersteund door releasepapier en herhaaldelijk kan worden verwarmd en geplastificeerd.
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur | Mistig doorschijnend |
| Release Bescherming | Glassine Release Papier |
| Diktebereik | 0.025mm - 0.30mm |
| Breedtebereik | 5mm - 1580mm |
| Dichtheid | 1.18±0.02g/cm³ |
| Smeltindex | 12±5g/10min(ASTM D1238-04) |
| Hardheid | 85±3 (Shore A) |
| Smeltbereik | 35-60℃ (ISO11357) |
| TG Temperatuur | -35±8℃ (GB/T 19466.2-2004) |
| Activatie Temperatuur | 110-145℃ (Tunsing) |
| Eerste Laminering |
|
Tweede Implantatie |
|---|---|---|
| Mechanische Matrijstemperatuur | 130℃-150℃ | Mechanische Matrijstemperatuur |
| Tijd | 5-15 seconden | Tijd |
| Druk | 0.3-0.6mpa | Druk |
Shenzhen Tunsing Plastic Products Co.,Ltd. werd opgericht in 2007 en is gevestigd in de voorhoede van technologie in Shenzhen City, China, met een oppervlakte van 10.000 vierkante meter. Het heeft een professioneel polymeertechnologie team onder leiding van Master en PhD ingenieurs.
Ons bedrijf is gespecialiseerd in R&D, productie en verkoop van diverse gemodificeerde hot melt lijmen, hot melt lijmgranulaten, hot melt lijm films, hot melt lijm poeders, functionele film coatings, cryogene poedervermaling en stansproducten.
Het bedrijf heeft de ISO9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem, ISO 14001:2015 milieumanagementsysteem en ISO 45001 managementsysteem voor gezondheid en veiligheid op het werk certificering behaald, en hanteert het tweerichtings gestandaardiseerde combinatiemodel van ERP en ISO9001 om alle aspecten van R&D, inkomende materialen, planning, productie en kwaliteit systematisch te beheersen. Alle producten voldoen aan milieunormen zoals RoHS, REACH, Oeko-tex en andere milieunormen, en we streven ernaar een milieuvriendelijke fabriek te creëren.
De producten worden gebruikt in 3C elektronica, 5G, nieuwe energie, medische zorg, sportartikelen, bagage, kleding en schoeisel. Ons bedrijf beschikt over een multifunctioneel laboratorium voor materiaal analyse experimenten, thermische analyse experimenten, mechanische prestatie experimenten en milieu experimenten.
Tunsing is een professionele fabrikant van hot melt lijmen, laat ons uw verbindingsleverancier zijn
Top professioneel ontwerpteam onder leiding van Master en PHD.
180 seconden/tijd verversen apparatuur status na verkoop respons
Professionele en standaard kwaliteitscontrole Maak het goede merk van Lien en Made.in-china,ISO9001, IS014001,OEKO-TEX,Rohs,Reack,CP65
Heeft succesvolle markten in Noord-Amerika, Europa, Midden-Oosten, Oost- en Zuidoost-Azië
Wij zijn een OEM/ODM fabrikant.
Lucht- en zeevracht zijn optioneel, en zeevracht wordt aanbevolen voor bulkbestellingen.
T/T, Paypal
Het hangt af van de bestelhoeveelheid
12 maanden
Ja, we passen het product altijd aan volgens uw vereisten. Inclusief maat, afdrukken van uw bedrijfslogo. OEM of ODM is beschikbaar



