| Prijs | USD660-750/set |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 days for sample |
| Merk | Anheli |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, CCC |
| Modelnummer | AHL-E64 |
| Verpakkingsdetails | Standaard exporterende multiplexkisten voor een voorbeeld |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 SETS/MAAND |
| Brand Name | Anheli | Modelnummer | AHL-E64 |
| Certification | CE, FCC, RoHS, CCC | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 Instellen | Price | USD660-750/set |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 SETS/MAAND |
| Levertijd | 3-5 dagen voor monster | Verpakkingsdetails | Standaard exporterende multiplexkisten voor een voorbeeld |
| Item | Compacte oplaadwagen | Materiaal | Gegalvaniseerde plaat |
| Laadpoorten | 64 | Laadtype | Usb |
| Koelsysteem | Koelventilatoren en ventilatiegaten | Beveiligingssysteem | 8S Beveiligingsbeveiligingssysteem |
| Veiligheidssysteem | Sloten en sleutels | Indicatoren | LED-verlichting |
Transporteer, laad en bewaar apparaten in de AHL-E64 slimme oplaadkar met 64 slots. Verplaats u tussen klaslokalen en drukke gangen met 12,9-inch iPads en tablets die netjes zijn opgeborgen in de compacte oplaadkar.
| Model | AHL-E64 |
|---|---|
| Afmetingen | 670x500x1320mm |
| Poorten | 64 |
| Materiaal | Gegalvaniseerd plaatstaal, ABS technische kunststof |
| Toepassing | Klaslokaal, bibliotheek, museum, restaurant, luchthaven, treinstation en vele andere openbare plaatsen |
| Chip | VS geïmporteerd |
| Ingangsspanning | 100-250V |
| Uitgangsinterface | 5V, 2A; 50/60Hz |
| Functie | 8S beveiligingssysteem, lekbeveiliging |
| Wiel | Ultra-stille medische universele wiel |
| Ondersteuningssysteem | Android, iOS |
| Certificaat | CCC, CE, FCC, RoHS, ISO |
Onze AHL-E64 compacte oplaadkar is gecertificeerd met CE, FCC, RoHS, ISO en andere internationale normen. Deze certificeringen zorgen ervoor dat het product goed wordt ontvangen in Europese landen en hebben positieve feedback van onze klanten opgeleverd.
Shandong Anheli Electronic Technology Co., Ltd is een bedrijf dat al meer dan 16 jaar gespecialiseerd is in diverse oplaadkarren voor tablets/laptops. Onze oplaatkasten zijn geëxporteerd naar meer dan 80 landen en ontvangen positieve feedback van onze klanten. Met een oppervlakte van meer dan 15.000m², zijn wij een professionele fabrikant van educatieve apparatuur met meerdere productielijnen die samenwerken om de productiecapaciteit te garanderen. Als fabriek bieden wij OEM/ODM-services aan.



