| Prijs | USD660-750/set |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 days for sample |
| Merk | Anheli |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, CCC |
| Modelnummer | AHL-E64 |
| Verpakkingsdetails | Standaard exporterende multiplexkisten voor een voorbeeld |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 SETS/MAAND |
| Brand Name | Anheli | Modelnummer | AHL-E64 |
| Certification | CE, FCC, RoHS, CCC | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 Instellen | Price | USD660-750/set |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 SETS/MAAND |
| Levertijd | 3-5 dagen voor monster | Verpakkingsdetails | Standaard exporterende multiplexkisten voor een voorbeeld |
| Item | Laadwagen | Model | AHL-E64 |
| Laadtype | Usb | Laadpoorten | 64 |
| Materiaal | Gegalvaniseerde plaat | Indicator | LED-verlichting |
| Beveiligingssysteem | 8S Beveiligingsbeveiligingssysteem | Koelsysteem | Koelventilatoren en ventilatiegaten |
| Veiligheidssysteem | Sloten en sleutels |
De AHL-E64 64 poorten tablet oplaadkast is ontworpen voor veilig, gelijktijdig opladen van 64 tablets of iPads. Met een geavanceerd 8S beveiligingssysteem is deze industriële oplaadoplossing ideaal voor onderwijsinstellingen en openbare ruimtes.
| Model | AHL-E64 |
|---|---|
| Afmetingen | 670×500×1320mm |
| Oplaadpoorten | 64 |
| Constructie | Gegalvaniseerd plaatstaal met ABS-technisch plastic |
| Ingangsspanning | 100-250V |
| Uitgang | 5V, 2A; 50/60Hz |
| Chip | VS geïmporteerd |
| Certificeringen | CCC, CE, FCC, RoHS, ISO |
Ideaal voor klaslokalen, bibliotheken, musea, restaurants, luchthavens, treinstations en andere openbare omgevingen die veilige, hoogwaardige tablet oplaadoplossingen vereisen.
Ons 8S beveiligingssysteem zorgt voor automatisch, veilig opladen met intelligent energiebeheer. De kast is voorzien van vier ultra-stille medische universele wielen voor gemakkelijke mobiliteit tussen locaties.
Als toonaangevende fabrikant met meer dan 16 jaar ervaring, zijn we gespecialiseerd in veilige oplaadoplossingen, waaronder tablet oplaadkarren, laptop oplaadsystemen en VR oplaadapparatuur. Onze producten voldoen aan internationale normen en worden geëxporteerd naar meer dan 30 landen.
We bieden op maat gemaakte oplaadoplossingen met professionele R&D-ondersteuning en strikte kwaliteitscontroleprocessen om betrouwbare prestaties te garanderen.
A: Ja, wij zijn de professionele fabriek met meer dan 16 jaar ervaring in de productie van oplaadapparatuur.
A: Onze ingenieurs voeren grondige inspecties uit tijdens de productie en complete kwaliteitscontroles voor verzending om de betrouwbaarheid te garanderen.
A: Als directe fabrikanten bieden wij: fabrieksprijzen, mogelijkheden voor maatwerkontwerp en 24/7 klantenservice om aan uw specifieke eisen te voldoen.



