| Prijs | USD490-650/set |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 days for sample |
| Merk | Anheli |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, CCC |
| Modelnummer | AHL-E36 |
| Verpakkingsdetails | Standaard exporterende multiplexkisten voor een voorbeeld |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 SETS/MAAND |
| Brand Name | Anheli | Modelnummer | AHL-E36 |
| Certification | CE, FCC, RoHS, CCC | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 Instellen | Price | USD490-650/set |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 SETS/MAAND |
| Levertijd | 3-5 dagen voor monster | Verpakkingsdetails | Standaard exporterende multiplexkisten voor een voorbeeld |
| Item | 5V 2,4A laadmandje | Materiaal | Gegalvaniseerde plaat |
| Laadtype | Usb | Laadpoorten | China |
| Koelsysteem | Koelventilatoren en ventilatiegaten | Beveiligingssysteem | 8S Beveiligingsbeveiligingssysteem |
| Veiligheidssysteem | Sloten en sleutels | Wielen | 4 wielen, 2 met rem |
De AHL-E36 oplaadtrolley met 36 poorten is ontworpen voor het gelijktijdig opladen van 36 iPads of tablets. Deze oplaadkast is vervaardigd uit verzinkt plaatstaal voor verbeterde duurzaamheid en roestbestendigheid en is ideaal voor onderwijsinstellingen, bibliotheken, cafetaria's en kantooromgevingen.
| Productnaam | 36 poorten Oplaadtrolley |
|---|---|
| Model | AHL-E36 |
| Oplaadcapaciteit | 36 eenheden |
| Afmetingen behuizing | 710×430×890mm |
| Ingangsspanning | 100-250V |
| Uitgangsinterface | 5V, 2A; 50/60Hz |
| Hoofdmateriaal | Verzinkt plaatstaal, ABS-technisch plastic |
| Certificeringen | CCC, CE, FCC, RoHS, ISO |
| Ondersteunde systemen | Android, iOS |
We bieden twee verpakkingsmethoden om de productveiligheid tijdens transport te garanderen:
Shandong Anheli Electronic Technology Co., Ltd is gespecialiseerd in het leveren van veilige, stabiele en intelligente oplaadoplossingen, waaronder oplaadkarren voor tablets, oplaadkarren voor laptops, VR-oplaadapparatuur en intelligente beheer oplaatkasten. Met meer dan 16 jaar branche-ervaring is Anheli een toonaangevend merk geworden in de wereldwijde oplaadkarrenindustrie.
Al onze producten zijn gecertificeerd volgens CCC, CE, FCC, RoHS en ISO normen, en zijn geëxporteerd naar meer dan 30 landen wereldwijd. Ons toegewijde R&D-team en onze productiefaciliteit stellen ons in staat om op maat gemaakte oplaadoplossingen te bieden die zijn afgestemd op specifieke klantvereisten.