| Prijs | USD1150-1800 per piece |
| MOQ | 5 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 days |
| Merk | iBoard support OEM / ODM |
| Plaats van oorsprong | Chinees |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO |
| Modelnummer | TE-GR 86 |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringsvermogen | 7000 stuks per maand |
| Brand Name | iBoard support OEM / ODM | Modelnummer | TE-GR 86 |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO | Plaats van oorsprong | Chinees |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5 pc's | Price | USD1150-1800 per piece |
| Leveringsvermogen | 7000 stuks per maand | Levertijd | 15-30 dagen |
| Verpakking | Kartonnen verpakking | Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Touch-technologie | infrarood | Effect Raak objectgrootte aan | >8mm |
| Aanraakmethode | vinger of ondoorzichtige objecten | Positioneringsnauwkeurigheid | <2 mm |
| Verbindingspoort | Touch USB, USB2.0 USB3.0 TYPE-C... | Besturingssysteem | Android Windows Linux, Mac, |
| Voeding | USB-voeding DC 4.6V- 5.0V | Opslag | Temperatuur: -30 ° C ~ 60 ° C Vocht: 0%~ 95% |
| Operatie | Temperatuur: -10 ° C ~ 45 ° C Vocht: 10%~ 90% | Installatie | Wall Mounted, Mobile Stand (optioneel) |
| Kleur | Zwart, andere kleuren optioneel --Grijz, zilver/zwart | Snor | met sneltoetsen voor zijborden |
| Naam | Recordable White board, Interactieve borden met zijborden | Whiteboard-type | Grootschalig Smartboard Interactieve boards |
| Gevouwen | Nee | Type | Smart Whiteboard voor hoger onderwijs |
| Maat | 86 inch Smart board + 64/69 "x2/ 1 zijbord | Aanraakpunten | 1 tot 20 punten |
| Sollicitatie | Hoger onderwijs, klaslokaal, conferentiezaal | Garantie | Eén jaar voor het paneel, drie jaar voor de onderdelen. |
86
inch
Opneembaar
Wit
bord
met
Smart
board
voor
Onderwijs
Opneembaar Smart
board Gecombineerd,
sterk
geïntegreerd
interactief
whiteboard/Groen/Zwart
bord
(zijborden)
+
IFPD
om
dubbele
bordinterconnectie
en
interactieve
functie
te
bereiken.
Alles-in-één
whiteboard/
IFPD
Sterk
geïntegreerd
met
multi-point
infrarood
interactief
whiteboard,
centraal
controlesysteem,
draadloze
microfoon,
stereo
versterkersysteem,
OPS
en
andere
apparatuur,
vormt
een
perfecte
multimedia
klaslokaaloplossing
samen
met
een
projector.
IR
Wit
bord
Het
kan
worden
beschreven
met
elke
gewone
whiteboardstift,
krijt
en
stofvrij
krijt
zonder
het
oppervlak
te
beschadigen
en
heeft
een
sterke
slijtvastheid.
Met
ons
intelligente
bord
kunnen
docenten
een
elektronisch
groen
bord
gebruiken
voor
annotatie.
Het
ondersteunt
het
opslaan
van
de
annotatie
van
het
groene
bord,
waardoor
de
combinatie
van
intelligent
onderwijs
en
traditioneel
schoolbord
schrijven
ontstaat.
Het
schrijven
op
het
rechter
groene
bord
kan
als
screenshot
worden
opgeslagen
volgens
de
vereisten
van
docenten,
om
ze
naar
studenten
te
sturen
als
studiemateriaal.
Twee
opties:
A+B+A
(twee
zijborden
+
één
Smart
board)
A+B
(Eén
zijbord
+
één
Smart
board)
-Maat
ondersteuning:
1)
86
inch
Smart
board+
2
zijborden,
lengte
ongeveer
4,2m,
zijbord
oppervlak
nano
(zwart
bord)
voor
krijtschrijven,
keramisch
(wit
bord)
voor
marker
schrijven.
2)
75/
86/98
inch
Smart
board+
1
zijbord,
lengte
ondersteunt
maatwerk,
meestal
kunnen
het
twee
borden
van
dezelfde
grootte
zijn,
dus
de
lengte
ongeveer
3,4m/3,9m/4,4m,
of
zelfs
grotere
maten.
We
kunnen
afhankelijk
van
de
ruimte
van
de
kamer.
Het
wordt
geleverd
met
een
wandmontagebeugel
om
aan
de
muur
te
bevestigen. Ingebouwde
Andriod,
wordt
geleverd
met
OPS-slot
voor
Windows-systeem.
Het
is
een
krachtig
Smart
board
om
te
schrijven,
de
inhoud
van
de
les/vergadering
op
te
nemen,
ondersteunt
opslaan
en
delen
via
e-mail/QR-code.
Voor
meer
details,
neem
gerust
contact
op
met
ons
verkoopteam,
osd019@touch-easy.com.

| Uiterlijk | Om te passen bij de hoofdweergave-eenheid |
| Grootte | Aangepast aan de hoogte van de hoofdweergave-eenheid |
| Oppervlakte selectie | Whiteboard/Greenboard |
| Touch Technologie | Infrarood touch |
| Touch methode | Vinger, Pointer of een ander ondoorzichtig object |
| Touch | Ondersteunt Touch AAN/UIT via sneltoets |
| Gebaarherkenning | Ondersteuning |
| Bestanden opslaan | Ondersteunt het opslaan van bestanden als PPT/Word/PDF/afbeeldingsformaat. |
| Touch Point | 1-20 |
| Cursor Snelheid | 180 punt /s |
| Touch Resolutie | 32768x32768 |
| Effect Touch Object Grootte | >8mm |
| Touch Methode | Vinger of Pen |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Touch levensduur | Meer dan 60.000.000 enkele aanraking of klik |
| Aansluitpoort | USB 2.0 |
| Voeding | USB-voeding DC 4.6V- 5.0V |
| Werkomstandigheden | Binnen of Buiten |
| Opslag | Temperatuur: -30°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Bediening | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
Over
Ons





