| Prijs | USD350-1500 per piece |
| MOQ | 2 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 20-30 days |
| Merk | iBoard |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS |
| Modelnummer | IB-75+ 1 of 2 zijplanken |
| Verpakking | Pakket karton, houten behuizing of houten kist |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen | 8000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard | Modelnummer | IB-75+ 1 of 2 zijplanken |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 PCS | Price | USD350-1500 per piece |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C | Toeleveringsvermogen | 8000 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 20-30 DAGEN | Verpakking | Pakket karton, houten behuizing of houten kist |
| Effect Raak objectgrootte aan | >8mm | Aanraakmethode | vinger of ondoorzichtige objecten |
| Positioneringsnauwkeurigheid | <2 mm | Verbindingspoort | USB2.0USB3.0 |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz | Opslag | Temperatuur: -30 ° C ~ 60 ° C Vocht: 0%~ 95% |
| Operatie | Temperatuur: -10 ° C ~ 45 ° C Vocht: 10%~ 90% | Installatie | Wall Mounted, Mobile Stand (optioneel) |
| Kleur | Zwart, andere kleuren optioneel --Grijz, zilver/zwart | Snor | met sneltoetsen voor zijborden |
| Naam | Smart-interactieve boards die opnieuw kunnen worden opgenomen | Gevouwen | Nee |
| Type | Slimme whiteboards voor de school | Maat | 75/86/98 inch IFPD met zijplanken |
| Aanraakpunten | 1~20-50 punten | Sollicitatie | Onderwijs op school, onderwijs in de klas, presentatie |
| Garantie | 1 jaar, tot 3 jaar | Interface | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Schermgrootte | 75", 86", 98" optioneel | Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Nauwkeurigheid | 2 mm |
75 inch Intelligent Blackboard met opneembare zijborden
75 inch Opneembare zijborden met smartboard, we noemen het ook een onderling verbonden interactief whiteboard, het combineert een interactief whiteboard (elektronisch groen bord/zwart bord/wit bord) + IFPD om dubbele bordinterconnectie en interactieve functies te bereiken.
Groen bord/ Wit bord
Het kan worden beschreven met elke gewone whiteboardstift voor het witte bord; krijt en stofvrij krijt voor het groene/zwarte bord, zonder het oppervlak te beschadigen en met een sterke slijtvastheid.
Met ons intelligente bord kunnen docenten het elektronische groene bord gebruiken voor traditioneel schrijven. Het ondersteunt het opslaan van de annotaties van het groene bord, waardoor een combinatie van intelligent onderwijs en traditioneel schoolbord schrijven ontstaat.
Het schrijven op het groene bord kan worden opgeslagen als records volgens de vereisten van docenten, om ze naar studenten te sturen als studiemateriaal.
Afmeting : 75 inch + 2 zijborden, lengte 4,199m, zijbord Groen/Zwart bord voor schrijven met krijt, wit bord voor schrijven met stift.
Smartboard 75 inch, ingebouwde Android, met OPS-slot voor Windows, wordt geleverd met Windows whiteboardsoftware voor de zijborden.
Tekeningafmeting ter referentie (75 inch smartboard + AB zijborden).
Optioneel in Smartboard + A zijbord
Voor meer details kunt u contact opnemen met ons verkoopteam: osd019@touch-easy.com

| Uiterlijk | Te matchen met de hoofdweergave-eenheid |
| Grootte | Aangepast aan de hoogte van de hoofdweergave-eenheid |
| Oppervlakte selectie | Wit bord/Groen bord |
| Touch Technologie | Infrarood touch |
| Touch methode | Vinger, Pointer of een ander ondoorzichtig object |
| Touch | Ondersteuning Touch AAN/UIT via sneltoets |
| Gebaarherkenning | Ondersteuning |
| Bestanden opslaan | Ondersteunt het opslaan van bestanden in PPT/Word/PDF/afbeeldingsformaat. |
| Touch Punt | 1-20 |
| Cursor Snelheid | 180 punt /s |
| Touch Resolutie | 32768x32768 |
| Effectieve Touch Object Grootte | >8mm |
| Touch Methode | Vinger of Pen |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Touch levensduur | Meer dan 60.000.000 enkele aanrakingen of klikken |
| Aansluitpoort | USB 2.0/3.0 |
| Voeding | USB-voeding DC 4.6V- 5.0V |
| Werkconditie | Binnen of Buiten |
| Opslag | Temperatuur: -30°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Gebruik | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
Over Ons





